Na otázku, týkající se hubnutí do plavek jsme se zeptali i královny české dechovky, zpěvačky Zorky Kohoutové, o které je známo, že se chodí k vodě už při vysvitnutí prvních slunečních paprsků a opalování je její celoživotní vášní. Řeší hubnutí do plavek i ona?

O zpěvačce Zorce Kohoutové je známo, že se opaluje velmi ráda už od vysvitnutí prvních slunečních paprsků. Řeší o ona hubnutí do plavek?

Dříve jsem to řešila. Jednou hubla, jindy ne, ale dnes - v mém věku, už to neřeším vůbec. Vždyť by to ani nebylo hezké, když bych moc zhubla, všechno by na mě viselo. Jinak sluníčko a opalování miluji! I když se říká, že je to poslední dobou nezdravé, ale to bych tu už dávno nebyla, kdybych na to dala. Zrovna teď v pondělí jsem byla na Lhotce, bylo tam narváno, a to je teprve jaro.

Téma dne 8. dubna 2011

Už hubnete do plavek?

Možná se vám zdá tato otázka poněkud předčasná, ale vezmeme-li v úvahu výkyvy počasí posledních let a k tomu teplotní rekordy, které padají, ani se nenadějeme a léto je tady.  V dnešním tématu nás bude zajímat, zda si už vaše, po zimě „maličko zdeformované“ tělo chystáte do plavek. Své odpovědi na tuto otázku (dlouhé alespoň jako tento odstavec textu) mi posílejte na e-mailovou adresu redakce. Jedna z vás, která odpoví, dostane hezký dárek: Tělovou kosmetiku AVON (viz foto níže).

Tělová kosmetika AVON

Reklama