tTak to je naše Eliška jsou jí asi 4 roky a je to hrozná čiperka. Nejdříve žila s mým bratrem v Praze, ale jelikož se vrátil k rodičum a poté si našel holku, se kterou se odstěhoval do paneláku, tak zůstala tady u nás (u maminky ).

Tam je štastná, běhá na zahradě, kde celý den provádí nějaké lumpárny. Naposledy vyhrabala pod položenými prkny obrovskou jámu, schovala se do ní a nechala se hledat. Když jí mamka našla, Eliška koukala na tu díru s pohledem - to koukaš, jak sem šikovná! No a když příjde návštěva, tak má celou dobu v tlamě klacek, doráží s ním a chce ho házet. Hrozně ráda chodí do lesa a koupat se do rybníka. Někdy už jsme z ní hrozně unavení. Jinak je ale hrozně hodná. Můžeme s ní jít kamkoli mezi psy a nejsou s ní žádné problemy. Všímá si jich jen když si chce hrát. A dětem by taky nikdy nic neudělala, od mého 3letého syna se nechá mordovat  pořád. Vendy1987.

Ano, ano. I moje maminka takhle kdysi přišla k dalmatinovi. Sice nadávala, ale pak ho milovala jako své dítě. Redaktorka Simona

Tááák... tohle je poslední miláček dnešního dne, ty, co jsme nestačili vydat, zařadíme do vydání zítra, kde také budete rozhodovat o vítězi.

 

Reklama