Výhry budou „menší“ týdenní a „velké“, jež se budou vyhlašovat až na samém konci soutěže. Symbol pusinkyu budete moci získat za plnění různých úkolů, na které jste zvyklé. Do soutěže se můžete přihlásit kdykoli, pouze platí podmínka registrace a vyplňené profil, podle podmínek pro účasti v soutěžích na našem magazínu Žena-in.

5c5aa426ab0b7obrazek.png

    • Soutěž potrvá 8 týdnů od 11. 2. – 7. 4. 2019.
    • Do soutěže se můžete zapojit KDYKOLIV v průběhu trvání soutěže.
    • Vyhlášení „velkých“ výher soutěže proběhne v týdnu od 15. 4. 2019. Označovat výhry budete moct až do 14. 4. 2019.
    • Vyhlášení „týdenních“ výher proběhne vždy v následujícím soutěžním týdnu.

5x balíček produktů značky MIX-TEE v hodnotě 500 Kč

5c87a14b692e8obrazek.png

BASILUR VIRGIN NATURE – CHEER UP - Bylinný čaj, porcovaný

Odpočiňte si s „šálkem léta“. BASILUR Virgin Nature Cheer Up obsahuje směs ingrediencí, které rozzáří vaše smysly a zatím, co se tělo plní živinami, nabudí vaši pozornost a nastartuje produktivitu. Lahodná chuť červených jablek, které mají antioxidační vlastnosti, pomáhají posílit imunitní systém. Dále napomáhají v boji proti únavě a zlepšují udržení pozornosti. Ibišek, okvětní lístky růží a šípek dodávají směsi přirozenou sladkost. Tento čaj pomáhá udržet přirozenou hladinu krevního tlaku v těle. Speciální kombinace přírodních bylin a ovoce byla připravena s důrazem na celkovou duševní pohodu. Přirozená schopnost použitých ingrediencí eliminovat toxiny pomůže udržet rovnováhu v těle. Nabízí vám bezkofeinovou cestu k udržení síly a energie ke zvládnutí každodenního shonu.

5c87aeb086a2eobrazek.png

Složení: jablko, ibišek, šípek, růže, ostružina, citronová tráva, rozmarýn, šalvěj, grepová kůra, pomerančová kůra, mandarinková kůra, přírodní aroma (mandarinka, pomeranč)

Obsah: 20x 2g pyramidových sáčků

 
BASILUR VIRGIN NATURE – STRESS RELEASE - Bylinný čaj, porcovaný

BASILUR Virgin Nature Stress Release nabízí příjemnou čajovou směr, která perfektně doplní jakékoliv jídlo a pomáhá řešit zažívací potíže. Vitamíny a výživové vlastnosti každé z obsažených surovin napomáhají cítit se vesele a pozitivně. Vychutnejte si šálek čaje plný přírodních látek. Doporučená doba podávání je večer z důvodu relaxace pro unavené tělo a mysl. Máta pomáhá zmírnit příznaky dýchacích problémů. Heřmánek je známý pomocník při léčbě nespavosti a zároveň je schopný urychlit hojivé procesy a snížit riziko vzniku cukrovky. Listy ostružin jsou přírodním léčivem, používaným odedávna k léčbě běžných onemocnění. Tyto přírodní ingredience mají dohromady schopnost chránit váš imunitní systém. Sladké aroma medu dokonale ladí s každou složkou směsi a dotváří tak jeho jedinečnou chuť.

5c87aed08b07eobrazek.png

Složení: heřmánek, máta peprná, ostružina list, přírodní aroma (med)

Obsah: 20x 1,3g pyramidových sáčků

Jardin Americano Crema

5c87af0ca2629obrazek.png

Jardin Americano Crema je pražená, mletá směs kávy Arabika a Robusta z Jižní a Střední Ameriky. Obsah: 75 g

Jardin Mont Blanc

5c87af1777cd1obrazek.png

Jardin Mont Blanc nabízí možnost vychutnat si dokonalý šálek pražené, mleté kávy. 100% Arabika. Obsah: 250 g

Všechny druhy čajů, káv a další produkty značky MIX-TEE zakoupíte v prodejnách: MIX-TEE Jungmannova 25/13; MIX-TEE Arkády Pankrác; MIX-TEE Centrum Černý Most nebo na www.caje-mixtee.cz .

Reklama