Snad každá z nás si o silvestrovské noci, kdy dozní salvy ohňostrojů a šampaňské je dopito, optimisticky plánuje, co všechno by chtěla v novém roce změnit, nebo alespoň vylepšit. Novoroční předsevzetí jsou zkrátka již tradiční folklór, který k novému roku patří. Po vánočním mlsání nás většinou hned napadne, že v příštím roce by bylo fajn zhnubout nějaké to kilo a snažit se zdravě žít. Dodržet sliby, které si dáváme a obstát tak před sebe samou není vůbec jednoduché. Je tady ale něco, co Vás v tom samotné nenechá – Vitalinea Plán od Danone.

Je smutně známým faktem, že až 68 % Čechů trpí nadváhou, nebo dokonce obezitou. Tato statistika se Vás ale vůbec nemusí týkat, budete-li se rozumně stravovat a zdravě žít. Vitalinea Plán má ambici stát se partnerem při Vaší snaze starat se o krásu a zdraví Vašeho těla. Kombinace 2 produktů Vitalinea denně a zdravé, vyvážené stravy Vám pomůže snížit tělesnou hmotnost a začít se zdravějším životním stylem.

A co je vůbec nejdůležitější, Vitalinea Plán Vám nejenom pomůže začít, ale hlavně vydržet!

V čem tedy Vitalinea Plán spočívá? Je to velmi jednoduché:

· Zavoláte na infolinku 810 800 800, kde o sobě podáte speciálně vyškolené operátorce podrobné informace nevyhnutné k vytvoření Vašeho „plánu“ čili jídelníčku, který bude pro Vás ve spolupráci s odborníky přes výživu sestaven. Bude obsahovat doporučené kombinace jídel a potravin přesně podle Vaší současné životní situace s důrazem na váhu, životní styl a podobně.

· Do 10 dnů obdržíte svůj osobní recept, jak zredukovat váhu a upravit životní styl. Jídelníček bude nastaven tak, aby se Vaše standardní denní kalorická spotřeba snížila o cca 15 %.

· Celý proces snižování tělesné hmotnosti potrvá 10 týdnů. Při dodržení všech doporučených postupů (jídelníček a vhodná pohybová aktivita) by Vám Vitalinea Plán měl pomoci snížit hmotnost o 5 %.

Proč tedy nezačít hned? Volejte infolinku 810 800 800 a konzultujte Váš osobní plán s odborníky. Více informací k Vitalinea Plánu naleznete také na www.vitalineaplan.cz.

Vitalinea Plán je zde, aby Vám pomohl snížit Vaši hmotnost a začít se zdravým životním stylem. Nechte si vypracovat svůj plán na tělo a v novém roce si možná splníte jedno z Vašich novoročních předsevzetí být krásná, v pohodě a nosit třeba o číslo menší oblečení.

Reklama