Okurková sezona. Tak srpnu říkají nejen zahrádkáři a kulináři, ale také novináři, hlavně ti ze společenských rubrik. Večírků je málo, celebrity jsou na dovolených, o skandály je nouze. Jenže letos to tak úplně neplatí! Stačí se ohlédnout za několika událostmi uplynulého týdne...

Vojtková opět hledá Božského

Málokterá žena měla tolik vážných vztahů jako tanečnice Libuše Vojtková (33). Když se před dvanácti lety provdala za zpěváka Daniela Hůlku po měsíční známosti, byla to řekněme dívčí nerozvážnost. Také na ni doplatila, protože po dvou letech přišel rozvod kvůli Danovým nevěrám.

O pár let později odloudila Sabině Laurinové Pepu Vojtka, aniž by domyslela, že se jí může za čas stát totéž. Po bolestném rozvodu si v jednom z mnoha rozhovorů povzdechla: „Kam se poděly páry, které spolu žily padesát let? Dnes už lidé o vztah nebojují, radši se rozejdou.“ A mimo jiné tvrdila, že bude s dalšími láskami mnohem opatrnější...

Když jí nevyšel další vztah s kolegou z divadla, zpěvákem Mariánem Vojtkem, zamířila mimo showbyznys. Už už se zdálo, že partner Ivan Bleyer je ten pravý, tanečnice stále mluvila o tom, že jsou naprosto spokojená rodina. A najednou před pár dny oznámila rozchod. O důvodech zdatně mlžila, ale vrabci na střeše si už cvrlikají, že Libuška má někoho jiného... Bude to konečně ten pravý?

Bude mít Rašilov dítě s milenkou?

Také herec Saša Rašilov (42) začíná nový život. Začátkem roku oficiálně oznámil, že se rozvádí s dlouholetou manželkou Vandou Hybnerovou (45). Záhy na to se provalilo, že rozvod nepřišel z čistého nebe a důvodem nejsou jen manželské neshody.

Saša totiž už nějakou dobu randil s pohlednou tmavovláskou, která je o dvanáct let mladší než jeho žena. Nějakou dobu nebylo po novém páru vidu ani slechu, ale nyní se začalo proslýchat, že Saša se svou novou láskou čeká miminko. Pokud to není pouze drb, který má zalepit okurkovou sezonu, přichystal Saša své bývalce další hořkou pilulku.

Svět smutní za Robina Williamse

Velkým šokem uplynulých dní je bezesporu tragická smrt amerického herce Robina Williamse (†63). Milovaný Táta v sukni si po dlouhém boji se závislostí na alkoholu a těžkými depresemi vzal dobrovolně život.

Při takových zprávách asi každého napadne, proč právě tito lidé - slavní, obdivovaní, bohatí - mají tak často pocit, že už nemohou jít dál. A to i přesto, že mnohdy mají milující partnery a děti. Nám v Česku se asi ihned vybaví jména Iveta Bartošová, Karel Svoboda, Jiří Brabec...

Přečtěte si také:

Reklama