Máme tu první příspěvek, poslala nám ho čtenářka jarpejska. Nemá sice dvojčata, ale o blázinec má stejně postaráno.

A proč? Protože mezi jejími dětmi je rozdíl jen rok a půl. Moc děkuju za příspěvek a fotky, milá jarpejsko. Holčičky jsou si opravdu hodně podobné.


Hezký dětičkový den.

V první řadě chci vzdát úctu a velký obdiv maminkám, které mají dvojčátka či více dětí, jelikož mám dvě holčičky, jsou od sebe 1, 5 roku a mám toho nad hlavu, naštěstí mi fungovaly obě babičky, tak jsem to celkem zvládala.

Moje kamarádka má dvojčata - kluka a holčičku a první rok říkala, že byla zralá do blázince, moji spolužáci byli také dvojčata, dva kluci a jejich maminka zas řekla, že to šlo. Já jsem zralá na blázinec asi už rok a půl, jelikož ty moje dvě dračice jsou neunavitelné, dělají si naschvály, pošťuchují se, mlátí, perou se o stejné věci a o blázinec mám postaráno. Ale co říkali známí, jejich děti - dvojčata se spíše zklidňují, kdežto ty moje jsou pravý opak a je to čím dál větší šílenství, je u nás křiku a řevu, což nikam nevede.

Prý je lepší to, že vyrůstají spolu, není mezi nimi věkový rozdíl a tak se ani na jednoho nedívají jako na staršího a mladšího jako u nás například. Což je zas velká výhoda, myslím.

Takže matky dvojčat a vícero dětí, obdivuji Vás.

Posílám i fotečky mých holek, prý jsou taky jak dvojčata, když byly malé.

jar

jar

jarpejska

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Příběhy s dvojčaty, trojčaty atd.

  • Máte doma dvojčata?
  • Jaké bylo těhotenství s dvojčaty a jejich porod?
  • Máte dvojčata v příbuzenstvu, nebo je mají kamarádi, známí či kolegové z práce?
  • Znáte někoho s trojčaty nebo ještě více dětmi?
  • Zažila jste nějakou zajímavou či vtipnou příhodu?

Pište nám, klidně pošlete i fotky! Jedna z vás opět získá pěkný dárek, tentokrát dvě balení multivitamínů Marťánci a bonbóny a lízátka nimm2. Příspěvky posílejte na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo DVOJČATA. Těším se na ně dnes do 14.30 hodin. A děkuju!

dvojce

Reklama