Asi to také znáte - sháníte nutně nůžky a ne a ne je najít. Klasika, člověk na ně sice má jasně určené místo, jenže z něj „záhadně“ mizí. Vychytaný způsob, jak nůžky neztrácet vymyslela čtenářka Monkee...

Jestli chcete mít nůžky vždy po ruce, inspirujte se nápadem čtenářky Monkee!


Přeju všem pěkný den.
Přemýšlela jsem, jestli se u nás doma dá nějaká vychytávka najít. Vypadalo to beznadějně, až jsem si vzpomněla: občas mívám období, kdy se často hrabu v domácí lékárničce. Bylo tomu i nedávno, přišla jsem dvakrát krátce po sobě k drobnému zranění a bylo zapotřebí přelepit je (několikrát) leukoplastí.
Náplast nebyla žádný problém, horší to bylo s nůžkami. Ty mají svoje místo jinde. Ale když je potřebuju u lékárničky, měly by tam být, ne?
Na ledničce mám magnety, připravené kvůli papírkům na vzkazy. Jeden byl zrovna volný, takže skončil na vnitřní straně dvířek kuchyňské linky, přímo u krabice-lékárničky.

nuzky

A je hotovo! :-)

Monkee

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama