Mléko je oblíbeným nápojem dětí i v předškolním věku. Pokud je vašemu dítěti více jak tři roky, máme pro vás zajímavý tip na novinku. Navíc pokud je pro vás důležité, aby strava vašeho dítěte byla vyvážená a splňovala nároky na přísun důležitých látek a vitamínů, je dětská mléčná výživa Nutrilon 5 Pronutra Vanilla přesně tím, co vás bude zajímat.

V každém období potřebuje dětský organismus kvalitní stravu, aby jeho zdravý rozvoj mohl probíhat podle aktuálních potřeb. Dítě, kterému jsou tři roky, většinou nastupuje do kolektivu ve školce, což je zdravá zátěž na jeho obranyschopnost. Jeho tělíčko musí bojovat s přílivem možných nakažlivých virů a bakterií, které tak rády způsobují běžná dětská onemocnění, které dítě dokáží potrápit. Proto musíme dbát na dobré budování imunitního systému dítěte.

Nutrilon

Imunita se vyvíjí i v batolecím a předškolním věku dítěte. Obrovské nároky na imunitní systém dětí jsou kladeny především v batolecím a předškolním věku, kdy přicházejí častěji do kontaktu s okolím (nástup do školky, cestování). Dětský organismus je tak po dovršení 3. roku vystaven většímu náporu, a hrozí zde vyšší riziko infekce.

Naším tipem je nové mléko, vhodné pro děti od tří let, Nutrilon 5 Pronutra Vanilla 800 g.

Dětská mléčná výživa Nutrilon 5 Pronutra Vanilla je přizpůsobena výživovým potřebám dětí ve věku od ukončeného 3. roku.

Nutrilon 5 Pronutra Vanilla podporuje úspěšný rozvoj Vašeho dítěte, neboť díky svému unikátnímu složení přispívá:

  • ke správné funkci imunity díky vitamínům A, C a D
  • k vývoji mozku díky LCP mastným kyselinám (ze skupiny omega 3 – kys-alfa-linolenová)
  • na základě 30 let výzkumu mateřského mléka obsahuje klinicky testovanou směs oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1)

NutrilonMléko pro pokrytí zvyšujících se nároků na dětský organismus. Nutrilon 5 Pronutra Vanilla má navíc vanilkovou příchuť, díky níž bude Vaše dítě s oblibou pít mléko Nutrilon i v dětském věku.

Účinky unikátního složení mlék Nutrilon Pronutra na zdraví dětí byly klinicky testovány.

Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.nutriklub.cz.

Soutěž pro maminky: Vyhrajte mléko Nutrilon 5 Pronutra Vanilla pro vaše dítě!

Milé maminky, připravili jsme pro vás krásnou soutěž, do které se můžete hned zapojit!

Soutěž se soutěžní otázkou najdete v rubrice Soutěže ZDE.

Nezapomeňte, že pro možnost soutěže musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená. Registraci najdete zde zena-in.cz/registrace

Reklama