Zero

Mobilní tarif bez měsíčního poplatku a bez jakéhokoliv závazku – „jedna paní povídala“, řeknete si. Jenže tentokrát měla pravdu. Že existuje pro váš telefon tarif, u kterého platíte jen to, co provoláte a utratíte za poslané SMS zprávy, a nic navíc? Je to tak. Je jedinečný a jmenuje se O2 Zero.

Jednoduchý a srozumitelný

Tarif Zero vás nenutí k žádným závazkům. Nemusíte kvůli němu studovat složité ceníky, nebo dokonce sledovat počet provolaných volných minut. Nezáleží, do jaké sítě a kdy zrovna voláte, sazby jsou stále stejné bez ohledu na čas i operátora. Jde o ideální tarif, pokud provoláte jen několik minut měsíčně, a paušální poplatek vám tak nepříjemně zvyšuje cenu každé minuty. Jednoduchost a srozumitelnost ocení například i babičky a dědové. Vy nebo oni sami tak budou moci přestat řešit pravidelné dobíjení kreditu.

Kontrola výdajů trochu jinak

S tarifem Zero můžete přestat hlídat vaše náklady za volání, nabídne vám totiž kontrolu výdajů podle svého. Předem si tak můžete určit, kolik chcete za volání utratit. Jakmile se vaše náklady budou této hranici blížit, dostanete upozorňující SMS. Ani po dosažení limitu ale nejste nijak omezováni a můžete volat a posílat zprávy klidně dál.

Nejlepší řešení pro alarm

Pokud chráníte váš byt nebo dům alarmem, který je napojen na nonstop bezpečnostní službu, nenajdete vhodnější tarif než Zero. Dosud jste totiž mohli využívat pouze tzv. předplacenou kartu. S ní je ovšem ta potíž, že musíte každého půl roku dobíjet kredit, a to i přesto, že vůbec nevoláte. Na kartě se vám tak zbytečně hromadí peníze, které byste mohli utratit za mnohem příjemnější věci. U tarifu Zero vám nic podobného nehrozí. Žádný kredit nepotřebujete.