První příspěvek přišel od čtenářky Nugyny. Zpočátku je hodně osobní, o to víc si této pisatelky vážím. Přečtěte si příběh, ve kterém se dozvíte, co by Nugyna nikdy neudělala, či co zásadního už udělala.

Přeji pěkný pondělní den,
Celý den a celou noc jsem marně přemýšlela, co bych neudělala za nic na světě. Je to divné,ale nepřišla jsem na nic. Když by to bylo před dvěmi lety, řekla bych, že za nic na světě bych se ke svému příteli nevrátila, kdyby mě podvedl. Ale když se to pak stalo a nebyl to jen podvod, ale bláznivě se zamiloval, najednou jsem si uvědomila, že ho strašně miluji a nenechám si ho jen tak vzít. Bojovala jsem a svůj boj jsem vyhrála. Sice je pravda, že kdyby nechtěl ani on, tak to mám předem prohrané. Není nic, co bych předem zavrhla. Ohledně sexuálních praktik, neřeknu NE, dokud to nezkusím a pak když by se mi to protivilo, pak už to nikdy neudělám.
(zatim ještě po mně nechtěl nic, co bych neudělala)

Ale asi pár věcí by tu bylo. Nikdy bych pro svého milovaného neodešla od rodiny, nebo dokonce od svého syna.Rodina je u mě na prvním místě. Nebo bych se nenechala mlátit, nebo se dívat, jak ubližuje, týrá někomu jinému. Neumím v tomto ohledu přemýšlet nad banalitami. Prostě opravdu nevím. Až budu něco řešit a budu si jistá, že toto opravdu bych nikdy neudělala, pak to tak bude. Možná to jsou opravdu takové maličkosti, že mě ani nenapadnou. Nebo jsou to tak veliké věci, a to bych se už nad sebou musela vážně zamyslet, že mě to nenapadlo. Uvidím, co napíší ostatní. Pak teprve budu vědět, co vše mě nenapadlo :)

Krásný den Nugyna

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Taky jsem zvědavá, co budou psát ostatní. Nicméně Váš příspěvek byl první hezkou vlaštovkou.
Také máte můj obdiv za Vaši pevnou vůli a bojovnost, nevím jak bych se v dané situaci zachovala já.
Mějte se moc hezky a tomu svému vyřiďte, že má skvělou přítelkyni :)
Saša

Téma dne 5. března 2012: Co byste neudělala ani za nic

  • Podělte se i vy o vaše zážitky a nesmyslené (či smyslné) požadavky vašich protějšků.
  • Častěji vyhovíte nebo nevyhovíte?
  • Je něco, co byste pro něj neudělala ani za nic?
  • A proč?
  • Překvapil vás návrhem, u kterého vám doslova vyrazil dech?
  • Nebo vy jeho?

Téma je to pestré a veselé, těším se na vaše historky v podobě příspěvků.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží luxusní denní krém ULTIMATE od Avonu

kremavon

Reklama