A něco uplete nebo ušije také babička. Přečtěte si první příspěvek, který přišel od mladé maminky s nickem nugyna, a prohlédněte si i kouzelné fotografie.

Pěkný dubnový den přeji,
Máme zatím malého prcka, který není ovlivněný kamarády ze školy, nebo školky. Je mu teprve rok a půl. Než se narodil, tak mi každý chtěl dát nějaký dárek a nevěděl jaký. Řekla jsem, ať dají buď plínky, ubrousky, nebo nějaký miminkovský věci. Takže první půl roku jsme nemuseli kupovat nic. Vše měl nové.

Moje maminka ráda plete, tak mu upletla svetříky, čepičky a rukavičky. Mám plno kamarádek, co jim odrostly děti, tak od nich dostávám nějaké věci, které rozdělím na dva díly:na ven a do města, či na návštěvu. Je mi líto utrácet teď veliké peníze za značkové věci.Abych  se bála, že mi upadne a někde se odře a nebo ušpiní??? Nene! Ať si běhá a osáhá nové předměty.(samozřejmě ho musím hlídat,aby nesáhl do elektriky a podobně).

V některých supermarketech se dá koupit pěkné oblečení a za dobrou cenu. Takže něco má nové, něco má poděděné. Ale vše je většinou v dobrém stavu. Hlavně chodí denně čistě oblečený, což je důležitější, než aby měl nejnovější  mikinu.

Boty kupuji zásadně v obchodě. Většinou mám štěstí, že mají vždy nějaké akce. Jsem toho názoru, že boty a spodní prádlo se nikomu nedává už onošené. Boty jsou pro malé děti nejdůležitější při růstu. Až bude starší, tak uvidíme, co bude v módě a pár kousků bychom určitě koupili. Plno věcí, ze kterých vyroste prodám a za penízky koupím nové.

Posílám i dvě fotečky. Na první jsme si ho vezli z porodnice a babička mu upletla přímo na tento den. A na druhé je focený včera. Toto oblečení nosit nebude ve všední den, ale v pátek tu máme maškarní, tak babička opět ušila, aby neměl s někým stejný kostým.

krásný den Nugyna

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

miminko

chlapecek

_____________________

Teda při pohledu na tu první fotografii jsem úplně zjihla a zatoužila po miminku :) V tom pleteném je jak andělíček. Máte šikovnou babičku. A to včerejší maškarní, to je také bezkonkurenční ))
Děkuji za pěkný příspěvek i roztomilé fotografie.
Saša

Téma dnešního dne: Jak oblékáte vaše děti?

 • Kupujete jim nejnovější módní výstřelky?
 • Nakupujete v rámci finančních možností?
 • Oblékáte je přiměřeně k jejich věku?
 • Dědí vaše děti oblečení jedno po druhém?
 • Nakupujete i na tržnicích? Co ano, co ne?
 • A co říkáte na tolik oblíbené second-handy?
 • Šijete a pletete?
 • Stalo se vám někdy, že vám vaše dítě řeklo, v tom nepůjdu, to si na sebe nedám.
 • Upřednostňujete kvalitu nad kvantitou?
 • Kupují vašim dětem oblečení i babičky a dědečkové?
 • A trefí se do vkusu?

Napadá mě velká řada otázek, a tak je na závěr zjednoduším.

Prostě, jak oblékáte vaše děti…

Své příspěvky pište na redakční e-mail redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek odměním milým dárkem – holčičími opalovačkami, cca na 6 - 7 let, a osuškou (ta může být i klučičí)

darek

Reklama