Jana Štefánková patří mezi nejkrásnější ženy českého modelingu. Známou se stala v roce 1994, kdy nafotila odvážné fotografie jak pro český Playboy, tak pro americký a stala se playmate roku 1995 a svět slávy se jí otevřel. Bylo jí tenkrát 19 let. To, že na sobě pracovala, jí přineslo úspěchy nejen u nás, ale hlavně v zahraničí.

Dnes je jí 26 let, je stále stejně krásná a má za sebou moderování lechtivého týdeníku Peříčko, které běží na televizi Nova. Miluje Seychelské ostrovy, kde jistou dobu žila s českým honorárním konzulem. Na Seychelách hrála fotbal v tamní Lize žen. Ví, že fotit se v plavkách nejde věčně, nechce stát jen na „jedné noze“. Nepracuje jen v modelingu, ale i jako manažerka. Studovala jazykové školy v Brně, v Honolulu a v Sydney.

Nikdy neměla ambice stát se nejkrásnější ženou na světě. Naopak, chodila nakrátko ostříhaná a věnovala se atletice. Za krásnější vždy považovala svou sestru, na gymnáziu chtěla hlavně udělat maturitu a něco dokázat ve sportu, ke kterému ji, na rozdíl od modelingu, vedli rodiče. Přiznává, že kdyby to bylo naopak, možná by trpěla řadou komplexů. Svět modelek a všeho, co se kolem toho děje, pokládá za tvrdý svět, každá modelka musí na sobě hodně pracovat, aby něčeho dosáhla. A to platí zejména v zahraničí. Neodsuzuje plastické operace, ale nepřemýšlí, jak bude vypadat až jí bude sedmdesát.

V dnešní době je sex-symbolem pro mnoho mužů. Její smyslnost a sex-appeal ještě vyzdvihlo moderování Peříčka, kde jí v nedávné době vystřídala černovláska Soňa Polonyiová. Janin odchod z Novy byl údajně způsoben její neochotou „přitvrdit“ v moderování erotického pořadu. Blesk tenkrát výstižně psal, že nechce dělat „z Peříčka Péro“. Jana Štefánková plánuje návrat na televizní obrazovky, údajně zase jako moderátorka, co to bude za projekt ale neprozrazuje.


Jaká Jana Štefánková opravdu je? Co si myslí o lásce? S kým právě chodí? Jací jí přitahují muži? Jaké to je, ztratit se z televizní obrazovky? Jací muži se o ní zajímají? Co jí přineslo Peříčko? Proč nechtěla „přitvrdit“ v moderování erotického magazínu? Co plánuje? Na to všechno a mnoho dalšího se jí můžete zeptat už dnes!!! Ve středu v 10.00 můžete sledovat on-line rozhovor!

Reklama