n1.jpg

Všechny tyto rostliny mají několik společných vlastností – jsou to už staletí používané léčivky, daří se jim v extrémních podmínkách a vědci ze společnosti Nu Skin je přidali do některých z bezoplachových produktů série Nutricentials® Bioadaptive Skin Care. Pomohou pleti přizpůsobit se jejímu vlastnímu prostředí, díky čemuž zůstane zářivá a jasná, i když čelí stresu, únavě a nepříznivým vlivům okolí. „Naštěstí je nás stále více, kteří při výběru kosmetiky myslí nejen na pleť, ale i na přírodu kolem sebe. Neustále se měnící prostředí je výzvou pro naši pokožku každý den – stačí pomyslet na počasí, UV paprsky, modré světlo, a dokonce i stres. Aby vědci Nu Skin nabídli řešení, rozhodli se při vytváření Nutricentials obrátit k přírodě a zahrnuli jedinečný bioadaptivní botanický komplex pěti nádherných rostlin, které prošly takovým vývojem, jež jim umožnil přizpůsobit se drsnému prostředí,“ představuje nové výrobky Bianka Juhász, produktová specialistka značky Nu skin.

Tři nové výrobky pro vás

Do velmi oblíbené kolekce Nu skin Nutricentials® Bioadaptive Skin Care™ System přidala společnost Nu Skin tři nové produkty – rozjasňující oční krém, denní minerální opalovací krém a pleťovou masku na spaní. Přáli si to zákaznice a zákazníci, aby měli k dispozici kompletní řadu péče o pleť.

n2.jpg

  • Eye Love Bright Eyes lze používat ráno i večer. Hydratační krém poskytuje okamžité osvěžení očnímu okolí a zároveň zvyšuje jas a snižuje výskyt mdlé, unavené pokožky způsobené každodenními stresy, včetně modrého světla monitorů a displejů.
  • Complexion Protection je lehký, širokospektrální minerální opalovací krém s faktorem SPF 50, který pomáhá chránit pokožku před každodenními negativním vlivy okolního prostředí a zvyšuje její odolnost. Používat byste ho měli každé den ráno, než vyjdete ven na slunce.
  • Noční maska na spaní Pillow Glow působí na vaši pokožku přes noc a ta je o 150 procent hydratovanější v porovnání se standardními produkty. Lze si ji dopřát až třikrát týdně.

Po doplnění těchto tří produktů dosahuje nabízí řada Nutricentials® Bioadaptive Skin Care už šestnáct výrobků, dohromady jde o tři čisticí přípravky, dva tonery, pět hydratačních přípravků, oční krém, minerální opalovací krém, masku, peeling, silné sérum a noční masku. Používat je můžete všechny nebo kombinovat s jinými produkty, jak se vám líbí a jak to vaší pleti vyhovuje.

n3.jpg

Příroda nám, my přírodě

Je krásné čerpat to nejlepší z přírody pro svou krásu a zdraví, ovšem také člověk by měl dělat to nejlepší pro přírodu. Proto se společnost Nu Skin snaží snížit vyvíjet a vyrábět nové produkty s ohledem na své okolí. V některých produktech využívá udržitelné prvky, jako je post-spotřebitelská recyklovaná PET pryskyřice (PCR) nebo bio pryskyřice vyráběná z cukrové třtiny. Nyní zahájila proces vyhodnocování a bodování dopadu na životní prostředí u některých ze svých nejoblíbenějších produktů. Do roku 2030 chce používat pouze udržitelně vylepšené obaly, nyní už je můžete vyzkoušet právě u nové řady Nutricentials.

Podrobnosti a informace o dalších výrovcích z této řady najdete na Nuskin.com
obrazek.png

Reklama