5afe97f42c4f7obrazek.png

Přestože většinu léta ráda trávím venku na sluníčku, co si budeme povídat, na začátku sezony to s tím opálením není žádná velká hitparáda. Po zimě je pokožka nezdravě bledá a tak nějak „bez šťávy“, a tak, proč se nedopomoci produktem na samoopalování?!
Samoopalovací gel Nu Skin Sunright Insta Glow si mé srdce získal hned po první aplikaci. U těchto přípravků mám vždy nejvíce strach z aplikace, toho, zda flekatí a pak z nepříjemné vůně, které jsou pro samoopalováky celkem typické. A víte, co? Jsem absolutně nadšená. Gelová konzistence je naprosto perfektní, snadno se roztírá a prakticky hned po pár minutách uvidíte výsledek. Kůže začne být zlatavá jako od sluníčka, navíc hydratovaná a lesklá. Zmiňované skvrny opravdu nehrozily. Gel se téměř okamžitě vsáhne do pokožky a já se tak mohla bez stresu za malou chvilku obléknout. Ale nejvíce oceňuji neutrální vůni.

5b0fe3914957cobrazek.png
Samoopalovací gel jsem začala používat i na tvář. Vlastně díky němu můžu chodit prakticky nenamalovaná a přes léto se tak snadno vyhnout aplikaci hutných make-upů. Pleť je zářivá a tak přirozená.
Pokud sama za sebe před aplikací mohu něco doporučit, je to důkladný peeling celého těla. Vyhlaďte každou část svého Já, ať je výsledek opravdu dokonalý a bez chybičky.

5afe980311298obrazek.png

Uložit

Uložit

Reklama