64c78e3ddc3d9obrazek.png

Nu Colour Lash + Brow Serum obsahuje unikátní tripeptid, který pomáhá řasám, aby vypadaly delší a zdravější. Posiluje, vyživuje a hydratuje obočí a řasy a poskytuje jim potřebnou péči. Používání je jednoduché stejně jako nanášení řasenky.

Snadná aplikace
První výsledky jsou viditelné už po čtyřech týdnech používání, po dvanácti týdnech vypadají vaše řasy a obočí mnohem krásnější, delší, lesklejší a silnější. Nu Colour Lash + Brow Serum se díky lehkému složení snadno nanáší a nedráždí oči. Aplikace je snadná – každé ráno a večer na odlíčené a suché řasy i obočí naneste vrstvu séra. U obočí postupujte od středu směrem k vnějšímu okraji, u řas naneste tenkou vrstvu podél horní a dolní linie. Sérum zaschne po minutě až dvou, pak můžete použít řasenku. Anebo v klidu zavřete své oči a můžete usnout s dobrým pocitem, že jste udělala vše pro svou krásu.

64c78e83374b5obrazek.png

Inspirováno přírodou
Nu Colour Lash + Brow Serum má lehké a nedráždivé složení, je oftalmologicky testované a neparfémované. Své účinky si bere z přírody. Obsahuje výtažky z jetelových klíčků, květů červeného jetele, z modřínového dřeva a z listů čajovníku čínského. Díky těmto přírodním složkám budou vaše řasy a obočí vypadat silnější, hustší a plnějšího vzhledu, zároveň se nebudou tolik lámat. 

Více najdete na stránkách www.nuskin.com

Reklama