Vaše vlasy bude uzdravovat a hýčkat kolekce vlasových přípravků Nu Skin ReNu, která nabízí dvě řady – Smoothing Shampoo a Conditioner určené na zacuchané a zauzlené vlasy a lehký Volumizing Shampoo a Conditioner viditelně zvyšující hebkost a pružnost vlasů, kterým dodají potřebný objem.

649d4484ec640obrazek.png

Na zacuchané a krepaté vlasy
Cuchají se vám vlasy více než dříve, máte je díky častému mytí, žehlení nebo barvení krepaté?  Vraťte jim zdraví a krásu pomocí přípravků Smoothing Shampoo a Conditioner. Vyživující šampon dodá vlasům potřebnou výživu od konečků po kořínky, a zároveň je vyhlazuje, aby nezůstaly krepaté. Kromě toho obsahuje vybranou směs jemných rostlinných tenzidů, které šetrně odstraňují nečistoty a zanechávají vlasy nádherně čisté. Po umytí použijte ještě kondicionér s nízkým pH, který vám pomůže vlasy po mytí lépe rozčesat. Obsahuje kokosový olej, panthenol, sodnou sůl PCA a bambucké máslo, díky nimž budou vlasy na pohled i na dotek hebké a hedvábně jemné.

649d449829a4bobrazek.png

Pro větší hebkost
Pokud si přejete vlasy měkké, pružné a poddajné, které snadno upravíte do požadovaného účesu, zvolte lehký šampon a kondicionér Volumizing Shampoo a Conditioner. V jejich složení najdete vybranou směs jemných rostlinných tenzidů, které šetrně odstraňují nečistoty a zanechávají vlasy čisté. Vyživující látky jako panthenol, sodná sůl PCA a glykolstearát dodávají vlasům poddajnost, zjednodušují rozčesávání a zvyšují jejich hydrataci.

649d44c3735fbblobid0.png

Ještě něco navíc
Chcete-li dopřát svým vlasům péči navíc, až třikrát týdně můžete použít výživnou masku ReNu Hair Mask se směsí kokosového oleje a panthenolu. Navíc obsahuje unikátní složku CS7, která vyhlazuje a pečuje o roztřepené konečky a chrání je před dalším poškozením. Masku naneste na vlhké vlasy, zhruba od jejich poloviny až ke konečkům, a nechte působit pět až deset minut. Pak ji pečlivě opláchněte.
649d44c8a75d1obrazek.png

Reklama