5f6c5f59b5f0dprofimedia-0087593173.jpgFoto: Profimedia

Kdo bude příštím agentem 007 a nahradí perfektního Daniela Craiga? Podle informací sázkových kanceláří si fanoušci přejí britského herce Toma Hardyho (43), který si již zahrál v mnoha skvěle hodnocených filmech. Podle posledních informací se Tom Hardy zúčastnil konkurzu na slavnou roli a dostal zajímavou nabídku!

Hardy není jediný

Daniel Craig odchází do bondovského důchodu, a tak je nutné najít patřičnou náhradu. Tom Hardy ale není jediným hercem, o kterém by se z tohoto hlediska spekulovalo. Britská média v roce 2018 přišla s informací, že se novým Bondem stane Afroameričan. Vzhledem ke změněným pravidlům účasti na Oscarech by se tato možnost přímo nabízela. Podle všeho by roli měl obsadit Idris Elba, který si zahrál například ve filmech Thor nebo Avengers.

I když tuto možnost nevyvrátila ani producentka filmu Barbara Broccoli, začalo se spekulovat o tom, že roli profesionálního agenta ztvární žena. Pro tu by prý byla jako stvořená Gillian Anderson (agentka Scullyová). Co se ale týče Toma Hardyho, je zcela jisté, že se konkurzu zůčastnil a uvidíme, jestli získal roli přímo Jamese Bonda nebo třeba jeho protivníka.

Reklama