Grand opticalKoupit si nové dioptrické brýle není zpravidla tak  jednoduché. Přijdete do optiky, kde vybíráte cenově přijatelné obroučky. Pak začnete řešit ještě otázku, jaké brýlové čočky (skla) si do nich pořídíte a do poslední chvíle netušíte, na kolik vás brýle vlastně vyjdou. Těmto situacím teď můžete předejít v prodejnách GrandOptical.  Díky novému uspořádání a označení obrouček i brýlových čoček se ve výběru rychle zorientujete. Kompletní a kvalitní brýle přitom v Grand Optical seženete již od 990 Kč. Jde o finální cenu bez jakýchkoli dalších poplatků.   

Grand opticalNákup dioptrických brýlí většina z lidí odkládá a nové si pořizuje, až když už není zbytí. Nejčastějším důvodem jsou obavy z vysokých částek, které za brýle budou muset zaplatit. „Dnes je bohužel praxe taková, že lidé už dopředu počítají s tím, že si budou muset k ceně skel připočítat i další položky, jejichž cenu dopředu neznají. Ceníky v očních optikách jsou nepřehledné a lidé se po nich obvykle ani neptají. Raději se „děsí“ toho, na kolik se finální částka vyšplhá. Podobné je to i s výběrem obrouček, kdy lidé často sahají po jednotlivých obroučkách s obavami, jaká cena bude uvedena na malé cenovce. A tomu chceme v rámci nového konceptu GrandOptical udělat konec“, říká Pavel Heral, manažer marketingu společnosti Fotex ČR.

Jak vypadá nový koncept prodeje v Grand Optical?

Obroučky jsou v prodejnách GrandOptical nově rozděleny do pevných cenových kategorií od 500 Kč až po dražší značkové brýle. Ceny přitom zákazník zřetelně uvidí již při vstupu do prodejny, takže se může snadno zorientovat a vybrat si, co mu vyhovuje. Vedle pevných cenových kategorií obrouček pak zákazník najde také přehledný ceník brýlových čoček nebo-li „skel“. Snadno si tedy může sečíst cenu za obroučky a brýlové čočky a hned ví, kolik ho budou stát nové brýle.

Cílem nového konceptu GrandOptical je ukázat, že nákup brýlí může být opravdu velmi jednoduchý a že cena, kterou za brýle utratíme, záleží v podstatě na každém z nás. Nyní si  budou moci zákazníci cenu svých nových brýlí spočítat v podstatě téměř sami, takže je nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Více informací hledejte na www.grandoptical.cz

Grand optical

Reklama