Je-li vám život milý, okamžitě přestaňte s takovými přízemnostmi, jakými jsou luxování, utírání prachu nebo umývání sanitárního zařízení! Podle posledních výzkumů bylo zjištěno, že ženy, které takto tráví svůj volný čas, trpí depresemi, úzkostí, přepracovaností a paranoiou. Ač se to dodnes netušilo, bylo dokázáno, že pro vykonávání těchto prací jsou lépe vybaveni muži.

 

Britský časopis Dainty zveřejnil šokující informace! Až 70 % žen z celého světa prý trpí vážními chorobami z uklízení svých domácností!

Podle odborníků je toto zjištění převratné a vysvětluje hned několik závažných otázek, na které až doposud odborníci marně hledali odpovědi.

Migrény, lámavost vlasů, lámavost nehtů, bolestivá menstruace a dokonce i sklony k nadváze jsou důsledky domácích prací, které ženy běžně vykonávají!

 

„Při domácí práci totiž tělo produkuje látku zvanou haligilin, která má pro ženské tělo katastrofální důsledky!“ říká Doc. Mark Transvesttitov. „Tato látka se v ženském těle tvoří díky psychickému stavu, který při domácí práci vykazuje nadměrné množství vln eRa. Tyto vlny jsou spouštěcím mechanismem pro haligilin, který pak může v těle nadělat neuvěřitelnou paseku.“

 

Zajímavostí je, že mužské tělo je vůči haligilinu naprosto imunní. Vědci si to vysvětlují tím, že mužský mozek není natolik dokonalý, aby vlny eRa rozpoznal. „Stejné výsledky jsme zaznamenali nejen u mužů, ale i u goril, ještěrů a paviánů.“

 

Podle Doc. Marka Transvesttitova je tudíž vzhledem ke zdravotnímu stavu všech žen logickým řešením to, aby muži byli povinni doma uklízet. „Chceme, aby od dubna 2005 byl tento zákon celosvětově platný. Pochopitelně pokud to mužům nebude vyhovovat, mohou místo sebe na úklid použít cvičenou opici, kterou budou moci zakoupit v Celosvětovém centru pro ženské zdraví.“

 

S jakými povinnostmi tedy muži mají od dubna 2005 počítat?

-          klasický úklid, jako mytí nádobí, vynášení odpadků, luxování

-          pravidelné čištění oken

-          čištění koberců

-          nákupy pro domácnost

-          vaření

-          2x do roka generální úklid celé domácnosti

 

„Ženy si v době úklidu svých mužů budou podle zákona užívat dle své libosti. Sportování, nákupy, posezení s kamarádkou, relaxační koupel – to vše si ženy budou moci dopřávat místo úklidu. Podle našich poznatků se díky tomuto novému zákonu nejen zlepší zdravotní stav všech žen, ale bude mít blahodárný dopad i na porodnost zdravých dětí a bezproblémová těhotenství,“ dodává Doc. Mark Transvesttitov.

 

Podle informátora magazínu Žena-in i česká vláda na nový zákon o povinnosti mužů uklízet bez problémů přijme.

 

Ovšem otázkou zůstává, kdo pak bude při všech těch povinnostech zasedat v parlamentu, v senátu a v prezidentském křesle...

Podle neověřených informací se chystá rozpuštění vlády a nové volby.

Na prezidentku ČR bude prý kandidovat Jaroslava Machálková. A podle průzkumů veřejného mínění by mohla ve volbách zvítězit nová pravicová strana IN-ŽE, jejíž předsedkyní je Markéta Kubisková.

 

 

Reklama