Zepter International

Společnost Zepter International vyvinula nový nepřilnavý povrch zaručující skvělé výsledky v tepelné přípravě jídla. Otestovat jej můžete na šesti z nabízených pánví. Doživotní záruka je pro Zepter samozřejmostí. S touto unikátní technologií dosáhnete těch nejlepších výsledků, které lze při tepelné přípravě jídla získat. Více zdraví a méně tuku - v nádobí Zepter skutečně můžete vařit i smažit bez přidaného oleje!

Jak to funguje?

Technologie unikátního povrchu Zepter je revoluční postup, který zvyšuje koncentraci chromu (Cr) na povrchu dna pánve. Nerezová ocel AISI 304 je vyrobena z oceli s vysokým procentuálním podílem chromu (Cr) a niklu (Ni). Přesné hodnoty jsou 18 % chromu a 10 % niklu. Díky nové technologii je struktura povrchu (asi o tloušťce 0,5 až 1 mikrometr) upravena pomocí elektrolýzy na mikroskopické úrovni - podíl chromu se zvýší téměř na dvojnásobek - to má za následek, že je povrch nádobí Zepter Masterpiece dvakrát tvrdší než běžné povrchy, a tím je zvýšena jeho odolnost proti poškrábání. Nádobí tak bude stále stejně krásné jako v den, kdy jste ho použili poprvé.

Pánev s unikátním povrchem Zepter je vaše nejlepší volba pro ještě chutnější a pohodlnější grilování, smažení a pečení!

Zepter International

Povrch vytvořený pomocí této technologie je na dotek hladký a „mastný“, což mu propůjčuje výjimečné vlastnosti. Účinně chrání před ulpíváním potravin na nádobí, což zlepšuje výsledky při vaření, umožňuje snadné čištění a snižuje riziko poškození.

Smažení je díky novému tvaru a designu účinnější, a proto vám tyto pánve umožňují grilovat a smažit za použití minimálního množství tuků a olejů. Maso můžete na pánvích Zepter připravovat zcela bez tuku, a přesto bude krásně opečené s křupavou kůrkou. Větší objem pánví vám umožňuje připravovat více jídla najednou, a to vždy v nejlepší kvalitě od Zepter.

Máte doma pánve nebo nádobí od Zepter, ale nevíte, jak správně v nádobí vařit? Chcete se zúčastnit ukázky zdravého vaření spojeného s ochutnávkou? Neváhejte a kontaktujte svého nejbližšího prodejce Zepter Home Art, kontakty na www.zepterclub.cz.

Zepter International

Revoluční vynález

Doposud byly veškeré materiály používané k vytváření nepřilnavých povrchů pánví založeny na chemické složce PTFE - polytetrafluoretylenu (teflon). Tato složka se používala během procesu povrchové úpravy a zajišťovala, aby se potraviny nepřilepily na povrch pánve. Technologie nepřilnavých povrchů byla oslavována jako revoluce v technologii kuchyňského náčiní a nepřilnavé nádoby a pánve se staly součástí každodenního života. Výsledky dosahované při vaření byly výtečné a zdálo se, že spálené potraviny jsou zcela minulostí.
Výzkumy z nedávné doby stále více dokazují, že tato povrchová úprava představuje pro vaše zdraví riziko, a to nejen během samotného procesu vaření, ale i během konzumace takto připravených jídel. Někteří vědci se domnívají, že PTFE (teflon) způsobuje zdravotní problémy, včetně otrav a rakoviny!

Vařte bez chemikálií - vařte zdravě!

Šetřte své zdraví a vyzkoušejte tuto novou, revoluční technologii - vařte zdravě a chutně v nerezovém nádobí Zepter! Více informací včetně kontaktů na obchodníky najdete na www.zepterclub.cz/zdrave-vareni nebo na tel: 311 331 888.

Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1

Zepter International

Hrajte o exkluzivní nádobí Zepter, automobil SEAT Altea XL a další Zepter ceny za 1 milion! Více na www.zepterhra.cz.

Zepter International