Menší nebo větší, ale nikdy ne vítané – žmolky! Nikdo z nás si je na oblečení nepřeje a zbavit se jich bylo doposud téměř nemožné. Řešení nyní přináší nový Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %*. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Své oblíbené nadčasové kousky můžete tedy směle nosit po dlouhou dobu, protože budou vždy vypadat jako nové!

Nový Perwoll Care & Repair omezuje žmolky a třepení vláken až o 80 % *

perwollNevzhledné žmolky vznikají třením při praní a nošení oděvů – malé kousky textilních vláken se začnou třepit a postupně se formují do malých kulatých útvarů. Není třeba věšet hlavu, řešení je na dosah. „Receptura Repairzyme® pracího prostředku Perwoll Care & Repair při pravidelném praní pomáhá vzniku nepříjemných žmolků předcházet,“ vysvětluje Jana Očadlíková, marketingová manažerka společnosti Henkel. V případě již opotřebených kusů oblečení dokáže Perwoll Care & Repair odstranit až 80 %* viditelných žmolků, a to již po několika vypráních. „Očekáváme velký zájem o tuto novinku. Už při spotřebitelských testech až 90 % dotázaných označilo žmolky jako významný problém, se kterým se setkávají při péči o prádlo,“ dodává Jana Očadlíková[1]. I s tímto přípravkem je však důležité dodržovat správný postup při praní prádla. Doporučujeme prát v pračce při programu pro jemné prádlo a pračku nepřeplňovat.

Díky atraktivnímu zlatému obalu novinku Perwoll Care&Repair na obchodech nepřehlédnete! K dispozici je v prodeji ve velikostech a doporučených maloobchodních cenách: 119 Kč (1 l), 199 Kč (2 l), 299 Kč (3 l).

*Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a látkách s příměsí bavlny při pravidelném praní.

Více informací najdete zde.

 

Čtěte také:

Reklama