Která z nás by si alespoň občas nepřála stát se krásnější a půvabnější? Svěřit se do rukou odborníků a nechat se opečovávat a posléze vstát jako nový člověk? Snad každá žena po něčem takovém touží.

Čtenářce Lhase se to podařilo. Před více než půl rokem vyhrála v jedné naší soutěži „proměnu“, která se vinou všelijakých objektivních potíží uskutečnila až nyní.

Aby v tom nebyla sama, souhlasila jsem, že se této akce zúčastním s ní a proměnit se necháme zároveň.

A tak se Lhasa dostavila do naší redakce, kde jsme se nechaly Klárou vyfotit ve svém původním stavu a poté se ruku v ruce vydaly směrem do Studia L´OREAL a REDKEN v Podskalské ulici 27 v Praze 2,  kde kraluje kadeřnice, kosmetička, vizážistka … zkrátka osůbka a  velice všestranná paní Vlaďka Pozárová.

 

Ta nás obě zhodnotila svým odborným a také kritickým okem a navrhla „pracovní postup“.

Zatímco já jsem se do její péče svěřila zcela bez výhrad, Lhasa si uhájila svou původní barvu.

A pak začal dvojitý kolotoč mytí, střihání, v mém případě i barvení, fénování a česání vlasů. Na závěr jsme byly obě dvě odbornou rukou nalíčeny a mohly se opět vydat napospas Kláře, která přikvačila s fotoaparátem, aby zdokumentovala a zvěčnila naši nově nabytou image.

 

Po skončení celé ceremonie jsem se zeptala Lhasy, jak se cítí a jak na ni celá proměna působila:

 

„S proměnou jsem víc než spokojená. Potřebovala jsem ostříhat tak jako tak a chystala jsem se ke své kadeřnici, na zkrácení "svého" střihu. Tím spíš jsem uvítala, že s proměnou, kterou jsem vyhrála už loni a která se nemohla z naprosto objektivních důvodů uskutečnit, to nakonec klapne :-)

Paní kadeřnice, stylistka, kosmetička (to všechno a ještě víc v jedné osobě) na mě sice zpočátku trošičku pouštěla hrůzu kvůli mému henovému "prokletí", ale nakonec jsme si to v klidu a přátelsky vyříkaly, dokonce mi poradila nové triky na docílení sytějších odstínů ;-).

A víte, co mě na novém sestřihu potěšilo snad nejvíc? Nejen, že nemusím každé ráno modelovat vlasy s pomocí všech možných tužidel, gelů, vosků, laků a já nevím čeho ještě, nejen, že nemusím každé tři týdny na úpravu střihu, ale dokonce si můžu nechat vlasy volně uschnout bez použití fénu! Tím si mě paní kadeřnice zcela získala, protože mi splnila malý velký sen :-). Po dovolené jsem totiž byla překvapená tím, jak u mě platí rovnice žádný fén = žádné roztřepené konečky...

A ještě důkaz serióznosti profesionálky: nikdy jsem nevěděla, jestli jsem typ podzim, nebo zima. A přestože se přiklonila k variantě podzim, mému favoritu, upozornila mě, že seriózní typologie může trvat třeba dvě hodiny, takže její úsudek nemám považovat za definitivní.

Fazonu můžu všem vřele doporučit :-)“

 

Myslím, že Lhasiny fotky dokladují, jak jí proměna prospěla, omladila a jakoby rozsvítila. Při pohledu na ně mě totiž jímá neskutečná závist. :o))

Tedy, ne, že já bych se svou proměnou spokojená nebyla, to rozhodně ne. Ale nemohu se zbavit dojmu, že můj nefotogenický obličej kazí celé dílo paní kadeřnice.:o))

 

Dala si se mnou opravdu hodně práce. Nejprve jsme společně vybraly barevný odstín, který mi nejvíce vyhovoval a do něj pak byly „vloženy“ jednotlivé pramínky, nabarvené o odstín světleji, takže mé vlasy vypadají moderně a šmrncovně. Rovněž se sestřihem jsem více než spokojená. Po umytí je úprava velice jednoduchá, stačí vyfoukat přes kulatý kartáč, zatřepat hlavou a je to.

Hned, jak jsem opustila salon, jsem věděla, že moje příští návštěva se bude odehrávat opět zde.

I já mohu její práci vřele doporučit. Je to první kadeřnice, která nezačala komunikaci obligátní větou: „Tak jak to chcete?“, ale doporučila mi střih, o kterém byla přesvědčena, že mi bude nejvíce slušet. Přitom mi nic nenutila a všechno jsme společně důkladně probraly.

 

„Nejdůležitější je, aby se žena cítila dobře. Já mohu doporučit, říci svůj názor, ale konečné rozhodnutí je vždy na ženě samotné,“ říká Vlaďka Pozárová.

 

Pokud byste chtěly tuto skvělou paní kadeřnici poznat osobně a toužíte po kvalitním střihu, péči a spokojenosti, navštivte ji. Určitě nebudete litovat.

Více fotografií uvidíte ZDE .

 

Závěrem pro vás máme jedinečnou nabídku, kterou byste měly využít.

Až do 10. 4. 2004 máte možnost navštívit Studio L´OREAL a REDKEN a získat melír ZDARMA!

Stačí, když zavoláte na číslo 607 943 514 a objednáte se. Adresa je: Podskalská 27, Praha 2 / vchod restaurací „U dobré myšlenky“/

 

 

Reklama