Po velmi úspěšném představení nové řady tuhých deodorantů přichází přírodní kosmetika Desert Essence na český trh s novou variantou Neutral. Ta pomáhá eliminovat tělesný pach, poskytuje pokožce účinnou ochranu, neobsahuje hliník a je vhodná pro citlivou pokožku. Navíc je deodorant držitelem certifikátu NPA garantujícího mimo jiné 95% obsah přírodních složek a 100% obsah pouze přírodních aromat a barviv.

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

DesertEssenceDesert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

DesertEssenceNATURAL PRODUCTS ASSOCIATION - NPA

Deodorant – neutralSpolečnost Natural Products Association byla založena v roce 1936 a je největší a nejstarší národní neziskovou organizací zaměřenou na produkty přírodního průmyslu. NPA má více než 1900 členů, na něž připadá více než 10 000 přírodních produktů z oblasti potravin, doplňků stravy a zdraví a krásy.  Produkty označené certifikací NPA mimo jiné musí obsahovat min. 95 % přírodních látek, pouze 100% přírodních aromat a barvit a jejich obaly musí být z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů.

Desert Essence Tuhý deodorant Neutral (70 ml) – obsahuje speciální směs bylin, esenciální oleje heřmánku a měsíčku, které poskytují pokožce účinnou ochranu. Je vhodný i pro citlivou pokožku. Neobsahuje hliník. Orientační maloobchodní cena je 185 Kč.

Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v e-shopu na www.DesertEssence.cz.

Reklama