S příchodem jara nepřichází jen teplé počasí, ale také řada klasických neduhů. Imunitní systém je po zimě oslaben, proto je více než kdy jindy důležité jej podporovat. Mnohem více lidí nyní přechází k přírodní cestě podpory imunity. Novým trendem je návrat k tradičnímu přírodnímu užívání včelí mateří kašičky.

Royal Jelly Bio

Mateří kašička - tradiční přírodní posílení imunity

Mateří kašička významně podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a má mohutný harmonizační účinek na lidské tělo. U odborníků je vysoce ceněna jako zdroj vitality a energie. Mezi nutričně významné látky obsažené v mateří kašičce patří minerály, vitaminy, tuky a bílkoviny a další životně důležité látky.

100% Bio kvalita

Royal Jelly BioNově je na českém trhu uváděna výjimečná nabídka mateří kašičky od předního evropského výrobce, francouzské firmy Arkopharma Pharmaceutical Laboratories S.A. Všechny její přípravky Royal Jelly Bio jsou vyvinuty ve 100% Bio kvalitě. Tím je zaručeno, že jsou bez antibiotik, bez pesticidů a dále bez rozpouštědel, barviv a konzervantů. K dostání je varianta pro dospělé Royal Jelly Bio s vysokou dávkou 1500 mg mateří kašičky a také speciální balení pro děti od tří let Royal Jelly Bio Junior s výbornou jahodovou příchutí, jež obsahuje 500 mg mateří kašičky v denní dávce. Oba přípravky jsou navíc obohaceny o med, známý pro své blahodárné účinky na organizmus již od nepaměti.

Posilující kúru aplikujte 2-3 krát ročně
K dostání ve vaší lékárně - Výhradním distributorem je farmaceutická společnost Walmark
Více informací naleznete na www.klubzdravi.cz nebo na zákaznické lince 800 141 141 nebo přímo ZDE

Doplněk stravy

Reklama