STAČÍ SPRÁVNĚ ZVOLENÉ OBLEČENÍ KE ZDRAVÉMU SEBEVĚDOMÍ?

Podle nového výzkumu značky Lenor a doktorky Rachel Herzové, přední expertky na psychologii vůní, může pocit svěžesti ze správně zvoleného oblečení dramaticky zvýšit vaši sebedůvěru, a dokonce pozitivně ovlivnit výsledky celého dne.

Z výsledků průzkumu plyne, že výběr oblečení má u žen velký dopad na jejich sebedůvěru a že úspěch daný správným oblečením zdaleka neovlivňuje jen hezký kostýmek. Téměř dvě třetiny (60 %) žen uvádí, že s postupem dne si jsou ve svém oblečení méně jisté, přičemž 55 % žen to připisuje faktu, že šaty postupně ztrácejí onu svěžest, kterou měly na počátku dne. A nejen to – více než třetina jich přiznala, že na konci dne odmítala pozvání, protože už neměla důvěru ve svěžest svého oblečení, čímž promeškala společenské příležitosti.

washing

Doktorka Rachel Herzová výsledky komentovala slovy:“Očekávali jsme, že oblečení bude mít vliv na ženskou sebedůvěru, a to nám průzkum mezi 4500 ženami v Evropě potvrdil. Z výzkumu však také plyne, že nejde jen o šaty samotné, ale i to, jak voní a jak svěží zůstanou v průběhu dne. Ženskou sebedůvěru ovlivňuje právě tato souvislost mezi správně zvoleným oblečením a jeho svěžestí. Výzkum ukázal, že ženská sebedůvěra klesá se snižující se svěžestí oblečení. Čím menší sebedůvěru žena má, tím víc stoupá pravděpodobnost, že odmítne pozvání a další příležitosti, které se jí naskytnou.“

Svěže vonící oblečení patří na seznamu věcí, které nejpozitivněji ovlivňují ženskou náladu, k těm nejdůležitějším a poráží i takové vzpruhy sebevědomí, jako je skvělý účes, hezké šaty nebo dokonce make-up. Mít na sobě svěže vonící oblečení je podle výzkumu dnes pro moderní ženu způsob, jak cítit větší sebedůvěru, připadat si krásnější a dokonce šťastnější.

Aby si ženy mohly onen ranní pocit svěžesti udržet po celý den, představil Lenor nejnovější inovaci, technologii FRESHLOCKTM, která zaručuje až 12 hodin svěžesti čerstvě vypraného prádla.

VŠECHNO O NOVÉM SUPERKONCENTROVANÉM LENORU

Technologie FRESHLOCK™ vychází z původní technologie vonných kapslí, která má nyní posílenou svrchní vrstvu, díky níž může každá kapsle uvolnit nejen více, ale také bohatší vůni. Technologie vonných mikrokapslí umožňuje postupné uvolňování vůně, čímž vaším šatům propůjčí dlouhotrvající svěžest. Kapsle s vůní se na oděvu uchytí při poslední fázi praní a následně se při tření (například během otírání, objímání, utírání se ručníkem, oblékání a podobně) tyto kapsle naruší a postupně znovu a znovu uvolňují vonný olej. Oblečení je proto dlouhodobě svěží a až dvanáct hodin při nošení krásně voní.

Super koncentrované složení – Nový Lenor nyní v porovnání s předchozím Lenorem nabízí více vůně a svěžesti, která se uvolňuje při každém dotyku. Proto můžete dávku Lenoru snížit o 10 ml, a přitom si užívat ranní svěžest oblečení po celý den.

Lenor

Z oblíbených a nových vůní vybíráme například:

  • Lenor Spring: Aviváž Lenor Spring je nadčasová klasika, která nabízí osvědčenou hebkost. Prádlo zůstává měkké a svěží, pomáhá, abyste se vy i vaši blízcí cítili plní energie. Těžko se nezamilovat do jejích dlouhotrvajících a smyslných dřevitých tónů a pižmových podtónů.
  • Midnight Rose: Svěží vůně s optimistickou náladou a dotekem smyslnosti. Koktejl planých růží a ovocných tónů. Veselou a svěží ovocnou vůni doplňuje planá růže, která výrazné ovocné aroma změkčuje.
  • Cotton Flower: Dotek květů bavlny a jemné jasmínové tóny pro vaši jemnou citlivou pokožku. Aviváž je dermatologicky testována a hypoalergenní.
  • Exotic Twist: Svěží a ovocná vůně, která je velmi ženská. Má čisté, osvěžující a energické květinové tóny.

Super koncentrovaný Lenor je dostupný v 16 variantách v řadách Soft & Fresh, Sensitive, Aromatherapy a Parfumelle.

Doporučená cena za balení (875-925ml) je od 74,90 Kč, maloobchodní cena se může lišit.

Reklama