FaMuži jsou dnes v péči o sebe stále náročnější. I když jsou celý den stále v pohybu, chtějí být v co nejlepší formě. A nejde přitom jen o hygienu a pocit svěžesti. K tomu, aby se cítili doslova jako znovuzrození, potřebují dostatečnou porci relaxace a obnovení vitality. Tyto požadavky dokonale splňuje nový sprchový gel  Fa Men Xtreme Muscle Relax od společnosti Henkel ČR.

Inovační složení sprchového gelu Fa Men Xtreme Muscle Relax obsahuje kombinaci solí hořčíku a mentolu. Tyto látky pomáhají uvolnit svaly po sportu či těžké práci. Stačí jen dopřát si chvilku sprchování teplou vodou a unavené svaly ve sprše lehce namasírovat. Po chvilce se dostaví uvolňující a osvěžující pocit, který ocení každý muž.

Receptura sprchového gelu stimuluje smysly i celé tělo. Hořečnaté soli stimulují metabolismus a jsou nezbytné pro růst svalů a jejich relaxaci. Mentol je navíc známý nejen pro své stimulující schopnosti, ale také pro své osvěžující a chladivé účinky.

Sprchový gel Fa Men Xtreme Muscle Relax se navíc může pochlubit pečujícím a k pokožce citlivým složením. Receptura udržuje přirozenou rovnováhu pokožky a dodává jí hebkost. Po sprchování se tak každý muž bude cítit svěží, uvolněný a plný energie a vitality. 

Sprchový gel Fa Men Xtreme Muscle Relax (400 ml) je na pultech obchodů k dostání od ledna 2013 za doporučenou cenu 84,90 Kč.