Myčky nádobí byly vynalezeny proto, aby lidem šetřily čas a energii. Henkel ČR nyní uvádí na trh svou nejnovější inovaci – tablety, které díky svému složení přinášejí úspory energie při mytí nádobí. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí a zároveň skutečně šetří náklady na elektřinu. Nový Somat Perfect s aktivátorem nízkých teplot umyje nádobí perfektně už při teplotě 40 °C. Oproti mytí při běžné teplotě 60 °C se tak prokazatelně sníží spotřeba energie o 40 %!

somatSpeciální patentovaný chemický katalyzátor zajistí, že nejdůležitější části receptury, jako jsou bělidla a enzymy, mohou působit na špinavé nádobí už i při nízké teplotě. Přitom není snížena účinnost tablet. Somat Perfect s  aktivátorem nízkých teplot obsahuje novou a zdokonalenou kombinaci enzymů. Proto spolehlivě odstraní připečené zbytky jídla v hrncích a na příborech, škrobové skvrny od brambor, rýže a těstovin, mastné skvrny na talířích či pánvích.

Speciální složení zdokonaleného přípravku Somat Perfect s novým modrým jádrem obsahuje mimořádně vysokou koncentraci enzymů proteáza, které si poradí i s odolnými skvrnami od vaječných žloutků, masa a mléka. Další enzym zvaný amyláza zase působí na škrobové skvrny od brambor, rýže a těstovin.

Nový Somat Perfect s aktivátorem nízkých teplot si stále zachovává ty nejlepší vlastnosti. Díky tomu se můžete i nadále spolehnout na to, že nádobí, které svěříte do péče tomuto výrobku, bude vždy perfektně čisté. Nový Somat Perfect ale dokáže i mnohem víc. Přináší totiž skutečné úspory ve spotřebě energie. Test prokázal, že snížením teploty vody při každodenním mytí v myčce o 20 stupňů ušetříte měsíčně za energii tolik, kolik byste zaplatili za balení Somat Perfect 28 tablet na 3 měsíce. Extra silná receptura navíc zajistí, že nádobí není potřeba předem namáčet nebo předmývat. Somat Perfect zvládne vše, aniž by plýtval energií kohokoli z nás!

Hledejte nápadné červené obaly ve třech různých velikostech: 28, 56 a 70 tablet za DMOC 219,  359 a 399 Kč.

Kupujte výrobky Somat, registrujte se na www.somatklub.cz a vybírejte dárky!

Reklama