Somat, jednička na českém trhu mytí nádobí v myčkách, uvádí nový Somat GOLD gel, čímž navazuje na zlatý standard v mytí nádobí, který nastolily ostatní produkty řady GOLD. Je to jediný multifunkční gel dostupný ve dvoukomorové lahvi, který zajišťuje dokonale umyté nádobí a nově i ochranu filtru vaší myčky. Snadno se používá, umožňuje dávkování podle míry zašpinění vašeho nádobí a lze ho aplikovat i přímo na silné připáleniny.

Nový Somat GOLDNový Somat GOLD gel od firmy Henkel nabízí dokonalé výsledky mytí nádobí v myčce prostřednictvím moderního multifunkčního gelu. „Nová receptura Somat GOLD gelu je silná v boji s připečeninami a je přímo mistr v odstranění škrobových nečistot, jako jsou zbytky těstovinových jídel, rýže, brambor, nebo pokrmů s obsahem vajec,“ vysvětluje přednosti nového multifunkčního gelu do myčky Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Nový Somat GOLD gel je jako jediný gel na českém trhu k dispozici ve dvoukomorové lahvi, která umožňuje unikátní kombinaci aktivních enzymů v jedné komoře a zásaditého čističe v druhé. „Rozdělení enzymů a zásaditého čističe do dvou komor má významnou roli pro zvýšení účinku Somat GOLD gelu. Tyto dvě složky mohou nejlépe fungovat pouze, smícháme-li je těsně před mycím cyklem, jinak by v zásaditém prostředí došlo ke zničení enzymů“ vysvětluje Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR. Somat GOLD gel se snadno a rychle rozpouští, začíná tedy účinkovat hned po zapnutí myčky a můžete ho dávkovat dle míry zašpinění vašeho nádobí. Díky gelové konzistenci ho můžete aplikovat i přímo na skvrny silněji zašpiněného nádobí, obdobně, jako postupujete v případě pracích gelů. Multifunkční gel Somat GOLD gel takto důkladně vyčistí běžné nádobí, hrnce, pánve i sklo, a to dokonce i při krátkých programech šetřících elektrickou energii.

Nový Somat GOLD gel je k dispozici ve dvou variantách:

  • Somat Gold Gel Anti-Grease s ochranou filtru, který se nejen hravě vypořádá s mastnými nečistotami a zbytky jídel, ale také zajistí ochranu filtru vaší myčky proti nahromaděným vrstvám tuku.
  • Somat Gold Gel Neutra Fresh s octem, zajistí důkladné umytí nádobí a dodává svěžest vaší myčce, a to díky speciálnímu složení s neutralizátorem pachů a obsahem octu.

Nový Somat GOLD

Díky nové receptuře vydrží Somat GOLD gel ještě déle – lahve s 600ml zajistí 30 mycích cyklů v myčce nádobí a stojí 179 Kč. Duo-pack 2x600ml zajistí 60 mycích cyklů v myčce a v obchodech je koupíte za 359 Kč, zatímco balení se 2x900ml umyje 90 mycích cyklů a pořídíte si ho za 499 Kč.

Nový přitažlivý design lahve je doplněn prémiovým foliovým obalem obou komor, čímž Somat GOLD gel i vizuálně navazuje na úspěšnou řadu GOLD přípravků na mytí nádobí v myčce značky Somat zajišťující zlatý standard v mytí nádobí.

Reklama