Nový Sodastream s patentovaným systémem Fizz Chip™ pro přesné sycení a sledování zbylého CO2 v bombičce

soda

Na trh přichází převratná celosvětová novinka - přístroj Sodastream pro domácí výrobu perlivých a ochucených nápojů z kohoutkové vody s patentovanou technologií Fizz Chip™. Přístroj je vybaven digitálním displejem, na němž můžete sledovat stupeň nasycení připravovaného nápoje. Můžete si tak pohodlně vyrobit osvěžující nápoj přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi - od velmi jemně perlivé vody až po nápoj tak intenzivní, že ucítíte bublinky v celém těle. Na displeji si také můžete ověřit, kolik CO2 ještě zbývá v bombičce. Už Vás tedy nic nezaskočí a můžete bublat dosyta.

A pro ty, kdo mají rádi pestrost a změnu, je připravena celá škála originálních sirupů Sodastream - třeba nové, zdravé sirupy Sodastream Sparkling Goodness z exotického ovoce bez jakýchkoliv chemických látek a přidaného cukru. S přístroji Sodastream si jednoduše připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle své chuti a v množství, které potřebujete. A navíc se zbavíte nošení a skladování těžkých PET lahví, i starostí s tříděním a likvidací plastových nebo plechových obalů od nápojů.

Nové přístroje Sodastream se systémem Fizz Chip budou k dostání u vybraných prodejců ve čtyřech barevných provedeních: v bílé, titanové, světle zelené a červené barvě za 2.990 Kč.

Komunikační kampaň pro Sodastream se systémem Fizz Chip vytvořil Mat Maitland, avantgardní ilustrátor, designér a tvůrčí osobnost, propojující svými pracemi umění, fotografii, hudbu a módu - oblasti, které jsou zpravidla chápány jako oddělené světy. Tento umělec, působící v Londýně, připravil pro světovou novinku svěží a mladou komunikační kampaň, odkazující svým stylem k evropskému pop-artu 60. let.

Co je Sodastream

sodaSodastream je inovativní systém pro výrobu perlivých a ochucených nápojů z pitné kohoutkové vody. A to přesně s tolika bublinkami, kolik jich máte rádi, protože si intenzitu sycení volíte sami stiskem tlačítka. Sodastream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, také pomáhá šetřit vaše záda a přírodu. Zbavíte se nošení těžkých PET lahví i starostí s tříděním a likvidací obalů. Součástí systému je i široká nabídka sirupů Sodastream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Konzistence sirupů je vhodná speciálně pro perlivou vodu. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí na 60-80l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců (za cenu plynu, tj.199 Kč). Se systémem Sodastream si připravíte kdykoliv a kdekoliv, třeba doma nebo na chalupě, osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.

Více na www.sodastream.cz, www.facebook.com/SodaDoma

Reklama