5b27a161ab744image.pngPrávě ti způsobují únavu, bolesti hlavy či zažívací problémy. Samotná detoxikace nestačí na to, abyste tyto tvory vypudili z těla ven a pocítili úlevu. Jak tedy komplexně očistit své tělo a zbavit se nepříjemných potíží? Vyzkoušejte zázračné, velmi účinné bylinky, které kompletně očistí vaše tělo!

Trápí vás dlouhodobá únava nebo zažívací potíže?

Právě odčervení vašeho těla je posledním krokem k tomu, abyste se opravdu kompletně zbavili vašich potíží. Rady, kterých je plný internet, sice jsou efektivní pro detoxikaci, ale už nemyslí na tyto neviditelné tvory. A právě střevní paraziti způsobují, že se vaše tělo nemůže po zimě nastartovat. Cítíte se nafoukle, máte zácpu nebo trpíte dlouhodobou únavou? Paraziti se do vašeho těla můžou dostat už jen díky tomu, že máte doma domácího mazlíčka. Stačí jedno olíznutí nebo pomazlení se s ním. Ano, skutečně tak málo stačí k tomu, aby do vás paraziti vnikli. Bojujte s nimi pomocí zázračných bylinek.

5b27a18811af0image.png

Zázračné bylinky, které opravdu pomáhají

Pro celkovou harmonizaci a očistu organizmu je velmi důležité mít očištěná právě střeva, v kterých se usazují toxiny a paraziti. Také náš imunitní systém se odvíjí od správné funkce a očistě střev. Už naše babičky k tomu používaly nejrůznější bylinky.  Mezi nejúčinnější patřil například česnek, který hojně používali na očistu těla před parazity. Výborné dezinfekční účinky má i hřebíček. K harmonizaci a normální funkci zažívacího traktu je výborný tymián. Právě on tímto přispívá k podpoře obranyschopnosti organizmu a je také silným antioxidantem. Zázračných bylinek a rostlinek je ještě o mnoho více. Abyste dosáhli skutečně dokonalé detoxikace organizmu, je dobré si nasadit vždy víc druhů bylinek či rostlinek. Určitě byste je nechtěli užívat každou zvlášť. Existuje ale řešení, a to v podobě jedné kapsle, která obsahuje 9 ověřených rostlinných extraktů pro dosažení velmi silných účinků. Zkuste tuto moderní dvojí detoxikaci organizmu!

Více informací nyní na www.paratizex.cz

5b27a2824db8cimage.pngOčistěte dokonale svoje tělo díky dvojité detoxikaci

Díky zvýšené hygieně jsme si odvykli provádět pravidelnou vnitřní očistu organizmu. To je špatně. Abyste tělo dostali do maximální harmonie, je potřeba aplikovat dvojí detoxikaci. Tzn. očistit tělo od toxíknů, ale i od případných parazitů. Pomůžou vám s tím osvědčené bylinky či rostlinky, které je možné extrahovat. Například už vzpomínaný česnek, tymián, hřebíček, ale také papája, ořech vrcholák a mnoho dalších. To všechno, a ještě něco navíc najdete v přírodním přípravku ParatizEx, který pomáhá udržovat správnou funkci střev a je vhodný k celkové detoxikaci. Stačí jen dodržet měsíční kúru, kterou je potřeba opakovat 2x ročně. Získejte všechny tyto benefity dvojí detoxikace díky ParatizExu.

5b27a2133d428image.pngJak ParatizEx funguje? Plně na přírodní bázi

Základem unikátního složení přípravku ParatizEx je prémiová 100 % rostlinná formulace. Tyto extrakty pomáhají k detoxikaci, posílené obranyschopnosti organizmu a na očistu střev. Doplněk stravy ParatizEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému se zaměřením na střevní parazity. Obsažená papája obsahuje latex s proteolytickou aktivitou, ulehčuje trávení bílkovin a má negativní vliv na vývoj střevních parazitů jako jsou červy.
 

Reklama