uncoupled.jpg

Foto: Netflix

Osmidílný seriál, který byl nazván moderní verzí Sexu ve městě, představuje Neila Patricka Harrise jako Michaela, úspěšného realitního agenta sídlícího v New Yorku, který se ze dne na den stane single. Po 17 letech ho totiž opustí jeho partner Colin.

Fanoušci na Twitteru nový seriál chválí a mnoho z nich už teď, pár dní po vydání, volá po druhé řadě. „Po vlnách teenage lgbtq+ příběhů je seriál o gayích středního věku docela osvěžující,“ píše jeden z uživatelů. Ohlasy na seriál se objevily i na českých sociálních sítích. „Nejdřív jsem se tomu vyhýbala, ale pak jsem tomu dala šanci. Nakonec jsem se nemohla odtrhnout a poslední díl dokoukala ve 4 ráno,“ uvádí zase česká divačka v jedné z facebookových skipin o filmech a seriálech.

Diváci chválí nejen roli Neila Patricka Harrise, ale také velmi vyvážené vedlejší herecké obsazení. Seriálu nechybí humor ani svižný děj. Michaela si můžete představit jako Carrie Bradshaw v mužském těle – i on je trochu sebestředný, ale má dostatek jiskry a vřelosti.

A nechybí mu ani parta oddaných přátel. Jedním z nich je Billy (Emerson Brooks), televizní moderátor počasí, který má každou noc na paži jiný zářez. Dále je tu Michaelův bývalý Stanley (Brooks Ashmanskas), romantik, který pomáhá udržet naživu Michaelovu naději, že Colina zachvátí krize středního věku a že se k němu brzy vrátí. A pak nechybí ani žena – Suzanne, kterou si zahrála Tisha Campbell.

Zdroje: Autorka článku, Hello, Netflix

Reklama