Foto: Pěstouni

Nová situační komedie už brzy u vás doma. Tak by se dal shrnout startující projekt Pěstouni. Jeho tvářemi jsou herci Lucie Benešová, Marek Němec a Jana Stryková, které diváci znají mimo jiné z úspěšných seriálů Sestřičky Modrý kód, Slunečná nebo Vinaři. V nových Pěstounech se ukáže i Honza Dědek, moderátor talk show 7 pádů. Všichni společně dokazují, že pěstounství sice není vždy jen komedie, ale úsměv na tváři zaručeně vykouzlí.

V Česku se pěstounství v současnosti věnuje přes 11 tisíc lidí. I přes mírně rostoucí počet je jich ale dlouhodobě nedostatek, což platí zejména u tzv. dlouhodobé pěstounské péče.

Stojí to za to
Motivace některých z herců vychází i z přímých zkušeností s pěstounstvím. „Naše Sára je díky pěstounství součástí naší rodiny od jejích sedmi let. Díky tomu, že mám s pěstounstvím osobní zkušenost, vím, kolik může přinášet radosti. Starosti se vám, stejně jako u vlastních dětí, nevyhnou, ale stojí to za to. Právě to by měli Pěstouni divákům ukázat,“ říká herečka Lucie Benešová.


Foto: Pěstouni

Bližší detaily k projektu budou zveřejněny 27. ledna 2021 a budou dostupné i na facebookovém profilu Noví pěstouni a webu Novipestouni.cz.

Reklama