Od dnešního dne každý pátek najdete na stránkách ženy-in v rubrice Zdraví speciální seriál, který pro vás bude připravovat populární cvičitelka aerobiku, trenérka a především propagátorka zdravého životního stylu Hanka Kynychová. Zajímají vás nejnovější trendy? Pak jste na správné adrese.

Hanka KynychováMilé čtenářky, moc Vás zdravím. Dostala jsem možnost se na Vás každý týden obracet a já ji chci maximálně využít. Stejně jako většina z Vás jsem matkou, manželkou, kamarádkou, zkrátka ženou. S kým jiným se proto spojit než s ženou-in.

Budu se s Vámi pravidelně setkávat a povídat si o tématech, která by Vás mohla zajímat. Probereme novinky a trendy ze světa fitness, cvičení a zdravého životního stylu. Občas se s Vámi podělím také o to, co mě potkává v každodenním životě. Jaké to je vychovávat tři báječné děti, zvládat charitativní projekty s pravidelným vedením fitness centra a předcvičováním, a zůstat u toho všeho ještě trochu normální. I na mě občas padá únava, jsou dny, kdy se sama sebe ptám, zda to dělám dobře. Ale pravdou je, že bych neměnila. Jsem šťastná za to, že dělám to, co mě baví, a že u toho ještě můžu ostatním lidem pomáhat. A tím myslím nejen děti z dětských domovů, ale také ženy a v poslední době i muže, kteří za mnou chodí cvičit, chtějí se hýbat, žít zdravěji a cítit se fit.

Věřím, že mě v tom nenecháte samotnou, a dáte mi občas vědět, co by Vás zajímalo. Moc Vás zdravím a těším se na další pátek, kdy Vám přiblížím cvičení na velkých balonech. To je totiž neuvěřitelně účinné cvičení, které si může dovolit každý, tedy i starší lidé, těhotné ženy nebo osoby se zdravotními problémy. Takže pokud Vás bolí záda a chcete se pomalu dostat do kondice nebo si myslíte, že balony už nejsou moderní, počkejte si na příští týden. Do té doby se mějte hezky.

Hanka Kynychová

Vaše Hanka

Reklama