NOVINKA: Nová Schauma Silver Reflex

Nová Schauma Silver ReflexStav našich vlasů ovlivňuje celá řada faktorů. Negativně se na něm podepisují mimo jiné vnější vlivy, jako je například sluneční záření či znečištěný vzduch. Tyto vlivy mohou být nejvíce patrné na šedivých a plavých vlasech, které jejich působením nepěkně žloutnou a časem ztrácejí přirozený lesk i jemnost. Značka Schauma od Schwarzkopf proto letos v lednu uvádí na trh nový šampon Schauma Silver Reflex určený pro šedivé a plavé vlasy. Díky inovativní technologii proti nažloutlému odstínu dovede tento nový šampon rozzářit nejen šedé vlasy, ale dodá mimořádný lesk i plavým, obzvláště barveným vlasům!

Stříbrný odstín se dostává na výsluní a podle odborníků se v poslední době stal nejnovějším módním trendem. Stále více lidí nechává své vlasy přirozeně zešednout. Šedivými vlasy se pyšní ženy i muži. Trend tohoto nenuceného a sebevědomého přístupu udávají takové hvězdy filmového nebe, jako je třeba Jamie Lee Curtisová či Judi Denchová. Stejnou cestou vykročili i světoví návrháři, jako jsou Michael Michalsky a Dolce&Gabbana. Jejich modely pak na přehlídkových molech předvádějí modelky s šedivými vlasy. Co se týká mužů, vzpomeňme například na charizmatického George Clooneyho a Seana Conneryho.

S přibývajícím věkem vlasové kořínky bohužel ztrácejí schopnost produkovat melanin -  pigment, který vlasům dodává jejich přirozenou barvu. Vlasy postupně stále více blednou, vypadají zašedle a bez života. Svůj negativní podíl na tom přitom mají i vnější vlivy, jako je UV záření, volné radikály či znečištění vzduchu. Ty mohou způsobit nažloutlý odstín šedých i barvených plavých vlasů.

Nový šampon Schauma Silver Reflex obnovuje zářivý odstín šedivých i plavých vlasů, viditelně omezuje nažloutlé odstíny a při mytí dodává vlasům lesk. Receptura se studenými barevnými pigmenty okamžitě neutralizuje nežádoucí žluté tóny a pečující složky posilují vlasovou strukturu.

Šampon Schauma Silver Reflex (250 ml) se na pultech obchodů se objeví v lednu 2013 za doporučenou cenu 60,40 Kč.

Reklama