r.jpg

Řada Rowenta My Beauty Routine byla vyvinuta pro náš každodenní pečující rituál. Domácí ošetření pleti v nás vyvolá stejný pocit uspokojení a lehkosti jako po návštěvě salónu. Obličej a krk je tvořen padesáti sedmi svaly, které definují jejich tvar a tím dodávají pleti tón. Masáž obličeje je jako gymnastika, která vám pomůže svaly udržovat v přesném tvaru. Správná a častá péče může zpomalit proces stárnutí, jelikož bez pravidelného ošetření se pleť může vrátit do původního neudržovaného stavu. Všechny produkty z Rowenta My Beauty Routine jsou šetrné k pokožce, jejich technologie jsou bezpečné a neinvazivní pro potřeby všech žen starších dvaceti let.

Začněte důkladným čištěním pleti s novou ultrazvukovou špachtlí!

6242c858d5ff1obrazek.jpgKaždá žena dobře ví, že správně a dobře vyčištěná pleť je základem krásného a upraveného vzhledu. Rowenta Skin-sonic Purifier (LV8030) nabízí příjemné s užitečným, protože čištění nemusí být jen únavnou rutinou. Díky pokrokové technologii hloubkového čištění, které využívá sílu vody a ultrazvuku, je rituál čištění pleti hračka. Tento malý zázrak zbaví obličej veškerých nečistot, redukuje póry a pigmentové skvrny, sjednocuje tón a pomáhá pleti lépe vstřebat aktivní látky vašeho pečujícího krému. Tvář zůstává čistá, zářivá a zdravá. Doporučená cena je 3 599 CZK.

Dopřejte si lázeňskou proceduru pro přirozeně mladistvou pleť.

6242c86cdb963obrazek.jpgMasážní nástavec Rowenta Youth Facial Massager (LV6020) pro odstranění známek únavy po náročném dni a omlazení obličeje vám z rutinní péče o pleť připraví pravý relaxační rituál. Stačí dvě minuty blahodárné masáže pleti denně a výsledek se dostaví velmi brzy: svěží, zářivá, zdravější tvář. Masáž pomáhá prokrvení pokožky a vstřebávání vyživujících krémů, které běžně používáte. Rowenta Youth Facial Massager byl navržen pro zpomalení prvních známek stárnutí, pravidelným používáním dojde k redukci jemných linek a vrásek. Masážní nástavec je voděodolný, proto je možné ho použít během koupele. Vybírat můžete ze tří rychlostí, intenzita masáže je zcela ve vašich rukou. Mimo jiné je to opravdu designový kousek do vaší koupelny! Doporučená cena je 3 399 CZK.

Užijte si rituál krásy, který nenechá pleť stárnout…

6242c88098ee8obrazek.jpgVývoj této přelomové novinky určené pro péči o zralou pleť trval 7 let! Rowenta Lift Contour Massager (LV7030) byl následně podroben klinickému testování, během kterého bylo prokázáno, že účinně bojuje těmi nejsilnějšími zbraněmi proti projevům stárnutí pleti. Pleť rozjasňuje, vrací jí pevné kontury, sceluje barevný tón, odstraňuje váčky pod očima, stahuje póry a celkově minimalizuje známky unavené pleti. Dvouměsíční studie se 34 ženami ukázala, že pravidelné používání masážní tyčinky Lift Contour Massager podporuje přirozenou krásu zdravé pleti a její mladistvý vzhled. Vnější stimulace se stává nejlepší přirozenou alternativou k probuzení kolagenu a procesu obnovy elastinu v kůži. Masážní tyčinka využívá patentované technologie inspirované profesionálními technikami péče o pleť. O vaši tvář a oblast očí se jemnou tříminutovou masáží postarají dva nástavce, jejichž pravidelným používáním již za 28 dní dosáhnete požadovaného výsledku, kterým je omlazená pleť a s tím přichází i skvělý pocit. Masážní tyčinka s vámi může cestovat kamkoliv, v elegantním zlatém pouzdru ji máte vždy po ruce. Doporučená cena je 4 999 CZK.

Nezapomínejte na výživu s 2v1 pro čistou a vyživenou pleť!

6242c89182144obrazek.jpgS kosmetickým pomocníkem Rowenta Reset & Boost Skin Duo (LV8530) se budete cítit báječně, stejně jako vaše perfektně revitalizovaná pleť. Pokožku vaší tváře i krku obnoví ve dvou fázích, nejprve ji jemně vyčistí a následně pomůže absorpci vašeho vyživovacího krému, séra či masky. Čištění s Rowenta Reset & Boost Skin Duo je až 8x efektivnější než ruční čištění*. Probíhá pomocí dokonale tvarovaných silikonových štětinek a jemných vibrací, které pleť šetrně, ale do hloubky vyčistí. Technologie Thermo-Boost využívající teploty 42 °C zajistí efektivní vstřebání prospěšných látek vašich pečujících kosmetických přípravků tam, kde jsou potřeba. Výsledkem této nadstandardní péče je perfektně čistá pleť i oblast krku bez zbytků make-upu, hloubkově vyživená, a to během pouhých třech minut! Doporučená cena je 3 999 CZK.

*Test vnímání,  Francie 2021

A nakonec si dopřejte masáž pro zpevnění těla a snížení celulitidy…

6242c8a5cca4eobrazek.jpgTvarující masážní nástavec Rowenta Body Massager (LY4000) vyhlazuje pokožku a tím účinně redukuje celulitidu, které se s blížící sezónou bikin chceme všechny zbavit. Celulitida trápí až 90 % žen, ale příjemnou masáží dokážete už za pouhý měsíc zpevnit problematické partie na stehnech, zadečku, bříšku a rukách – zkrátka všude tam, kde je to třeba pro doladění dokonalé siluety. Díky pravidelné masáži se budete cítit lépe den po dni, protože jeho použití má příjemné wellness účinky – na tělo i duši. Body Massager byl podroben testování, kterého se zúčastnilo 30 dobrovolnic, a výsledkem jsou o 70 % spokojenější uživatelky**. Během testování bylo prokázáno, že už po měsíci hýčkání uvolňující masáží se viditelně redukuje celulitida a zpevňuje pokožka na požadovaných místech. Navíc s vámi masážní nástavec může cestovat, vejde se i do kabelky, a po plném nabití se můžete rozmazlovat až 20 minut. S používáním Body Massager v pohodlí domova se dostaví nejen dokonalé výsledky na těle, ale zároveň s ním šetříte svůj čas i peněženku. Doporučená cena je 3 699 CZK.

**Test vnímání, Francie 2020

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Více na ROWENTA.CZ
6242c83d95307obrazek.jpg