Je to příjemný pocit začít den v čistém a krásně voňavém oblečení. A přáli bychom si ho vychutnat co nejdéle. Když pak ale oblíbená vůně po krátké době vyprchá, přijde zklamání. Nyní můžete vyzkoušet nový Silan Perfume Pearls od firmy Henkel ČR. Obsahuje parfémované perly, které zachovají nádhernou a svěží vůni vašeho prádla déle než kdykoli před tím. Dopřejte si díky nim nový rozměr svěžesti!

Nový vylepšený Silan Perfume Pearls obsahuje jedinečné mikrokapsle, které již během praní dodají prádlu smyslnou vůni. Vybírat můžete z voňavé škály od čerstvých růží až po exotickou vzácnou orchidej. Jakmile vyprané prádlo uschne, vůně obsažená v parfémovaných perličkách se při každém pohybu či doteku uvolní a fantastický pocit čistoty a svěžesti je tu rázem zpět.

Spokojenost spotřebitelů s přípravkem Silan Perfume Pearls prokázaly také testy, ve kterých byla oceněna především intenzivní, dlouhotrvající svěžest a vůně, která se uvolňuje ze speciálních parfémovaných perliček. Čerstvě vyprané prádlo je díky novému Silanu Perfume Pearls nejen neuvěřitelně jemné na dotek, ale také dlouho a krásně voní.

Silan Perfume Pearls bude na trhu k dispozici od konce června v klasické řadě aviváží Silan a také v sedmi variantách špičkové řady Silan Aromatherapy. Od července budou některé varianty přípravku Silan Perfume Pearls k dostání také v nových praktických třílitrových lahvích.

Silan

Portfolio značky Silan:

Portfolio řady Silan Classic je k dostání v pěti úžasných vůních:

 • Silan Fresh Breeze – dodává čerstvě vypranému prádlu vůni letního vánku. Je k dispozici i v novém 3l balení.
 • Silan Fresh Iris – pro výjimečnou vůni s příměsí nádherných fialových květů kosatce.
 • Silan Fresh Winter – přináší přetrvávající aroma zimní svěžesti kombinované s vůní prvních jarních květin.
 • Silan Sunny Fresh – dokáže zachytit sen svěžího letního rána, který vydrží po mnoho dní.

Řada Silan Aromatherapy je k dispozici v sedmi pohádkových vůních:

 • Silan Aromatherapy Feel Relax – díky jemné vůni esenciálních olejů levandule a vanilky vytváří pocit klidu a relaxace. Je k dispozici i v novém 3l balení.
 • Silan Aromatherapy Feel Energy – dodává prádlu energickou vůni grapefruitu a limetky, která vydrží po mnoho dní.
 • Silan Aromatherapy Feel Sensual – zachytí ve smyslné kombinaci ibišku a růžového oleje sexy ženskou vůni, která se dokonale hodí pro dlouhé romantické okamžiky.
 • Silan Aromatherapy Feel Attractive – dodává prádlu přetrvávající exotickou vůni vzácných orchidejí a extraktu letních růží. Je k dispozici i v novém 3l balení.
 • Silan Aromatherapy Feel Fun – zachytí hravou esenci mučenky a třešňových květů a dodává trvalý pocit radosti.
 • Silan Aromatherapy Feel Soft – kombinuje jedinečnou vůni uklidňujícího lotosu a léčivé vlastnosti čistého jojobového oleje. Poskytuje dlouhotrvající pocit vnitřní harmonie.
 • Silan Aromatherapy Feel Fashion – módní směs perlových výtažků a aroma magnólie. Je k dispozici i v novém 3l balení.

Silan Perfume Pearls si můžete vybrat v balení o objemu 1l za 69,90 Kč 1,5l za 84,90 Kč,  2l za 129 Kč a vybrané druhy ve 3l balení za 179 Kč.