Jak prožila čas mezi svátky herečka Iva Pazderková, to se dozvíte v posledním vydání jejího vánočního blogu. Společně s kočkami Šklíbou a Bleškou přeje čtenářkám magazínu ŽENA-IN.cz krásný rok 2012!

Celé svátky jste se, milé čtenářky, setkávaly na stránkách našeho magazínu s herečkou Ivou Pazderkovou. Její vánoční blog tímto článkem končí. Za celou redakci Ivě děkuji, že si na nás i při svém náročném povolání udělala mezi svátky čas, a doufám, že ji psaní blogu bavilo alespoň tak jako mě (a doufám, že i vás, milé čtenářky) jeho čtení.

Ale teď dám ještě naposled prostor Ivě...

Ivo, když se řekne nevhodný vánoční dárek, co si pod tím představíš?
Většinou se mi vybaví funkční dárky pro maminky: žehlička, vysavač, pračka, mop atd... Ale myslím, že nevhodný dárek je ten, který je dáván z musu, bez lásky a rozmyslu. Zase na druhou stranu, mně vždycky udělá radost jakýkoliv dárek, protože vím, že na mě ten dotyčný člověk myslel.

Už se ti stalo, že jsi někomu dala nevhodný dárek?
Stalo. Předloni jsem švagrovi koupila sportovní oblečení, které si přál. Potud je to standardní vánoční historka. Po rozbalení zjistil, že mu je všechno asi o tři čísla větší. Ještě je nutné podotknout, že sestra s rodinou bydlí v Brně, zatímco já žiju v Praze, kde jsem logicky i všechny dárky kupovala, a přesto, že jsem mu slíbila vyměnit v Praze v obchodě to oblečení za odpovídající velikost, dodneška jsem to neudělala. Popravdě - ani nevím, kde ho mám...

Jak jsi trávila mezisváteční období?
Kombinací pobytu v Brně u rodičů s hraním Na Fidlovačce a pobytem u sebe doma v Praze s mými dvěma kočičkami.

Máš nějakou tradici, kterou mezi svátky držíš, třeba jdeš někoho konkrétního navštívit (kromě rodičů tedy)?
Tradici mám jednu: Odpočívat, jíst, koukat na televizi a všeobecně si zkusit během těch pár dnů volna odpočinout. Tož tak! Letos se mi to povedlo jen napůl. Jedním z těch světlých okamžiků, bylo psaní vánočního blogu a rády bychom všem jeho čtenářkám (já i Šklíba s Bleškou, které mi při psaní vydatně pomáhaly) popřály krásný Nový rok, ať je radostný a plný lásky!

K tomu přání se připojuji a Ivě přeji návdavkem více klidu a pohody a méně stresu s prací: Ivo, udělej si občas to mezisváteční období i jindy než o Vánocích!

Iva PazderokvaIva PazderokvaIva PazderokvaIva PazderokvaIva Pazderokva

  • Fotografie: Kateřina Pazderková

Čtěte také...

Vánoce s Ivou Pazderkovou...

Reklama