shutterstock-1177452880.jpg

Zdroj fotografie: Shutterstock

Kurzy malujeme pro radost – Výtvarná galerie Catalinne, Pardubice

Kurzy malby jsou v příjemném prostředí galerie přímo na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Během nich si můžete osvojit různé umělecké techniky, které lektorky učí používat dohromady a odbourávají tak hranice mezi zdánlivě neslučitelným. Kromě toho vás také naučí vnímat svět jinak, tedy očima zvídavého umělce. Docházet lze na víkendové kurzy, které jsou jednorázové či na pravidelné kurzy.
Cena: 1690 Kč/6 lekcí, info ZDE.

78700398-120453172742185-8772415172447830016-o.jpg

Foto: Výtvarná galerie Catalinne

Škola moderního zpěvu, Praha

Vždy jste toužila zpívat jako hudební hvězdy, ke kterým jste vzhlížela? Nikdy není pozdě začít. Škola moderního zpěvu využívá nejmodernější světový výukové metody, díky kterým dosáhnete výsledků rychleji než u tradičních pěveckých metod. Tím ušetříte čas i peníze. Lektoři jsou vystudovaní učitelé a profesionální zpěváci zároveň. Na konci kurzu si navíc střihnete rovnou koncert a kdo ví, třeba se uchytíte v nějakém muzikálu.
Cena: 2 520 Kč/6 lekcí, info ZDE.

Dílna Matilda: Kurzy keramiky, Brno

Výtvarná a keramická dílna MATILDA se nachází v Brně – Králově Poli a úspěšně funguje již od roku 2005. Nabízí všem lidem se zájmem o aktivní trávení volného času prostor pro vlastní výtvarné vyjádření pod vedením zkušených lektorů. řemeslníků a umělců, proto mají také kurzy a výtvarné semináře obohacující charakter a jak se říká „šmrnc“. Keramické a výtvarné kurzy jsou určeny začátečníkům, pokročilým i profesionálním tvůrcům k rozšíření obzorů.
Cena: 2 900 Kč/víkend, info ZDE.

Kurzy baňkování, Třebíč

Zajímají vás masáže rády byste uměly nějakým způsobem pomoc ulevit od bolesti? Pokud si však třeba myslíte, že na klasické masáže nemáte sílu, zkuste kurz baňkování. Dozvíte se něco o historii baňkování a samy se je naučíte používat. Na závěr kurzu dostanete certifikát, mapu baňkovacích bodů a skripta.
Cena: 1 000 Kč, info: ZDE.

Zpěv po mongolsku, Olomouc

Naučte se zpívat jako mongolský pastevec! Kurz je určen začátečníkům v oblasti dechu, práce s hlasem a exotických pěveckých technik. Nejčastěji na kurz chodí úplní začátečníci se zájmem o tyto témata anebo naopak zpěváci a vedoucí sborů, kteří se rádi naučí nové a exotické.
Cena: dobrovolná, info: ZDE.

9cub7qreuzx-snimek-obrazovky-2019-06-26-v-14-22-10.jpg

Foto: Dalibor Neuwirt

Kurz bollywoodských a indických tanců pro začátečníky, Ostrava

Milujete tanec a exotickou kulturu? Chtěli jste vždy umět tance z indických bollywoodských filmů? Pak zkuste lekce bollywoodských a indických tanců v Ostravě. Workshop zahrnující základní teorii s ukázkami videí a malé občerstvení v podobě indických chuťovek. Naučíte se základy některých folklorních indických tanců a základní bollywoodskou choreografii.
Cena: 600 Kč, info: ZDE.

Pokud se vypsané kurzy nekonají ve vašem městě ani v jeho blízkosti, berte je jen jako inspiraci. V každém z měst v České republice už v dnešní době najdete spoustu zajímavých kurzů, které můžete navštěvovat.

Reklama