Společně na cestě za lepším já

Pravidel je několik, ale my se tentokrát zaměříme na jedno velmi konkrétní. A tím je pohybová, motivační a nutriční výzva, kterou zdoláváte společně s dalšími ženami a na cestě tak nikdy nejste samy. Novoročních výzev najdete na internetu a sociálních sítích několik. Jednu takovou, při níž vám budou dělat společnost i odborníci a kapacity v oboru, přináší i online cvičební platforma Fitshaker.
 
Celkem 50 dnů plných kratších, nanejvýš 30minutových tréninkových videí, jídelníčků, vzdělávacích videí o výživě a také o motivaci. To vše čeká všechny účastnice, které se rozhodnou změnit svůj život s platformou Fitshaker. Původně slovenský projekt se letos v září dostal i do České republiky a těší se u nás velké oblibě zejména proto, že skrze platformu si může každý díky nejrůznějším videím procvičit celé tělo z pohodlí obývacího pokoje.
 
„Různé výzvy pořádáme několikrát do roka, ta lednová je však extrémně oblíbená. Lidé vidí nový rok jako šanci na nový začátek, jsou motivovaní a mají snahu zlepšit svůj životní styl. Ve Fitshakeru si uvědomujeme, že je důležité, aby lidé měli kromě opory i solidní základy – praktické i teoretické. A proto spolupracujeme s odborníky, kteří připravují hodnotný program a náplň celých osmi týdnů,” představuje výzvu zakladatel platformy Fitshaker Peter Švaral.

thumbnail-novorocna-vyzva-2023-na-sirku-CZ.jpg
 
Před gaučem s odborníkem

Videa jsou tvořena profesionály a špičkami v oboru. Přímo před gaučem si tak můžete zacvičit a zaposilovat třeba se Zuzkou Klingrovou, Janem Kempou, Hankou Kynychovou, Zuzkou Light, Janem Cahou nebo Leou Vršeckou. Veškeré tréninky jsou přitom krátké, ale intenzivní, a zaměřují se na celé tělo. Některý den je na programu spalovačka, jindy si zaposilujete celé tělo nebo jen vybrané partie a zařazena jsou i regenerační cvičení jako je jóga nebo pilates.
 
Motivace jako klíč k úspěchu

Protože ke cvičení patří i správná strava, jsou mimo pravidelné tréninky připravena i videa s optimálním výživovým plánem a spoty, které vám dají základ zdravého jídelníčku tak, aby byl udržitelný dlouhodobě. Letošní výzva navíc klade i velký důraz na motivaci. Fitshaker se spojil s korporátním koučem Markem Dzirasou, který bude prostřednictvím videí dbát na to, abyste si výzvu užily v pohodě a navíc u zdravých návyků vydržely co nejdéle.
 
„Právě motivace je jedním z klíčových faktorů, které určují, zda nové návyky budou osvojeny dlouhodobě, či nikoliv. Ve výzvě proto budeme pracovat nejen s pozitivní motivací ke cvičení a dalším souvisejícím věcem, ale také budeme řešit to, jak se postavit k případným překážkám, které jsou součástí každé změny. Máme proto velkou radost, že můžeme na této výzvě s panem Dzirasou spolupracovat,“ doplňuje Švaral. 
 
Výzva platformy Fitshaker začíná 9. ledna 2023 a přihlásit se do ní můžete ZDE na www.fitshaker.cz.  Samotná videa lze pouštět přes web či aplikaci, a to jak na počítači, mobilních telefonech či tabletech, tak i na chytrých televizích Samsung a LG.
 
 

Reklama