Máte svoji oblíbenou zdravotní sestřičku? Teď máte tu nejlepší příležitost ji přihlásit do akce na jejich podporu! I řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení pátého ročníku Batist Nej sestřička, který se uskuteční 19. října v Náchodě...

david

David Novotný (pořadatel akce, uprostřed), Soňa Marková (vpravo)

V úvodu přednesly zdravici místopředsedkyně zdravotního výboru PS Soňa Marková a Anna Skalická z České asociace sester, které uvítaly tuto již dlouhodobou akci ve prospěch zdravotních sester. Akci pořádá Batist Medical a.s. Červený Kostelec a David Novotný.

Koho můžete přihlásit?

„Přihlásit nej sestřičku mohou všichni, je jedno, kolik jí je let, výška či váha, jde o to, aby se zviditelnila profese zdravotní sestřičky a poukázalo se na jejich náročnou a obětavou práci,“ dodal David Novotný.

Generální ředitel Batist Medical Tomáš Mertlík poukázal na práci zdravotních sester: „Je to opravdu velmi náročné povolání a my jsme rádi, že můžeme být u tohoto projektu!“

Na nej sestřičky čekají při slavnostním večeru disciplíny jako představení, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína.

Přihlašovat zdravotní sestřičky můžete na stránkách www.nejsestricka.cz a to až do 2.6.2013.

Finálový večer se bude konat 19. října 2013 v Náchodě. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro nemocnice v ČR.


Mezi prvními osobnostmi přispěchali na tiskovou konferenci k vyhlášní nového ročníku Nej sestřičky Michaela Dolinová, Jan Cimický, Markéta Konvičková, Kamila Nývltová, Klára Kolomazníková s malou Valinkou, Madalena Joao, Michaela Nosková či Bohuš Matuš.

Jan Cimický s Markétou Konvičkovou

Jan Cimický dostal od pořadatele akce Davida Novotného dort ke svým narozeninám s přáním: „Hlavně zdraví, a abys co nejméně potřeboval zdravotní sestřičky!“

Míša Nosková

Míša Nosková

Michaela Nosková zářila po vydařeném koncertu ke svým narozeninám: „Už jsem si odpočinula, jsem ráda, že to je za mnou, ráda bych si to zopakovala, protože to bylo úžasné, můj tatínek plakal dojetím,“ vzpomíná Nosková.

david a děvčata

Na fotce zleva: Míša Nosková, Kamila Nývltová, David Novotný a Markéta Konvičková

Reklama