Představte si, že kdykoliv během roku si můžete navodit pocit radosti a odpočinku pohodových letních dnů. Zní to nereálně? Vůbec ne! A to díky novému pracímu prostředku Rex 3xAction Mediterranean Freshness společnosti Henkel ČR. Tato novinka díky vysoce účinnému složení odstraňuje odolné skvrny, uchovává zářivou bělost i jasné barvy, působí na moderních vláknech jako ochranný štít a navíc díky jedinečné vůni květů bugénvilei  navodí atmosféru léta plnou radosti a uvolnění.

Dlouhotrvající svěžest středozemního mořského vánku a delikátní aroma květů bugénvilei zkombinované v novince Rex 3xAction Mediterranean Freshness vnesou i do zimních měsíců a sychravých jarních dnů zpět sluneční paprsky. Každý ručník, povlečení, tričko nebo košile, zkrátka každý jednotlivý kousek prádla vypraný v této novince, se zahalí vůní léta a vytvoří letní dovolenkovou náladu, která celé vaši rodině dodá pocit radosti, uvolnění a vtiskne všem úsměvy (nebo vtiskne vám úsměv) na tvář.

RexNový Rex 3xAction Mediterranean Freshness se nejen postará o navození letní pohodové atmosféry, ale zajistí i dokonalou péči vašemu prádlu. Díky svému složení přináší trojí účinnost. Odstraňuje odolné skvrny, barevnému prádlu uchovává jasné barvy a bílému zase dodá zářivou bělost. Navíc na moderních vláknech vytváří ochrannou vrstvu, která funguje jako štít proti vzniku skvrn. Mastnota, kosmetika nebo omáčka na špagety tak nemají šanci proniknout do hloubky vláken a vše jde tedy snáze vyprat. S novinkou Rex 3xAction Mediterranean Freshness bude vaše oblečení vypadat a působit stejně skvěle jako vonět a vám již nezbývá než relaxovat a užívat si života bez ohledu na počasí…

Nový Rex 3xAction Mediterranean Freshness je k dispozici ve formě gelu na bílé a stálobarevné prádlo a pracího prášku na barevné prádlo v několika velikostech balení, aby tak vyhověl potřebám každé rodiny.

Ponořte se s novinkou Rex 3xAction Mediterranean Freshness do světa věčného léta. Proměňte praní prádla z nutné činnosti v potěšení a dopřejte celé své rodině pocit odpočinku, pohody a atmosféry Středomoří. Nyní po celý rok i u vás doma.

Nový Rex 3xAction Mediterranean Freshness je k dispozici na českém trhu od února 2014 v těchto velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: 20 dávek za 159,90 Kč, 40 dávek za 269 Kč, 60 dávek za 319 Kč.

Reklama