Ruční mytí nádobí nepatří k příliš oblíbeným činnostem a tak se není čemu divit, že při výběru mycího prostředku jsou pro většinu lidí nejdůležitějšími kritérii silný mycí výkon a efektivita. Nyní naštěstí přichází zlatá éra ručního mytí nádobí, a to doslova.

Specialista na tuto oblast, značka Pur společnosti Henkel ČR, představuje Pur Gold s doposud nejsilnější recepturou v historii.  Nejodolnější mastné skvrny, zaschlé zbytky jídla stejně jako škrobové připečeniny zmizí po použití nového Puru Gold v nejkratším čase a s minimem úsilí. To vše díky novému, dvojnásobně koncentrovanému a hustějšímu složení, s obsahem enzymů a aktivních látek pro efekt odmáčení. Ušetřete spoustu cenného času, zapomeňte na zdlouhavé odmáčení nádobí a čekání, kdy se nečistoty dostatečně uvolní: s novinkou Pur Gold tyto starosti odpadnou.

Složení novinky Pur Gold obsahuje dvojnásobek aktivních složek a biokatalyzátory (enzymy). Ty působí okamžitě, pronikají a vsakují se hluboko do odolných skvrn od jídla a škrobových připečenin a narušují jejich strukturu. S novinkou Pur Gold vám nyní stačí pouhých pár minut na dokonalé odstranění nejodolnějších škrobových krust po vaření nudlí, rýže či brambor. Navíc díky efektu odmáčení zapomeňte na zdlouhavé a složité odmáčení nádobí a ušetřete s novinkou Pur Gold spoustu cenného času. Dvojnásobně koncentrované složení Pur Gold je také extra účinné proti mastnotě, kdy doslova každá kapka dodává zářivé výsledky. Otevřete tedy dveře dokořán, zlaté časy ručního mytí nádobí právě přicházejí.

Nový Pur Gold je k dispozici ve dvou variantách – Pur Gold Lemon a Pur Gold Fresh.

Pur Gold „Nová prémiová řada výrobků Pur Gold svým uvedením na trh navazuje na řadu přípravků určených pro automatické mytí nádobí Somat Gold. Ta byla na trh uvedena v loňském roce a stala se krátce poté zcela jasně nejoblíbenějším přípravkem ve své kategorii. Věříme, že nový Pur Gold s dvojnásobkem aktivních složek, enzymy a efektem odmáčení bude stejně úspěšný. Vždyť kdo by nechtěl, aby jeho nádobí bylo během pár minut a s minimem úsilí opět zářivě čisté,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketingu divize Prací a čisticí prostředky Henkel ČR.

Nový Pur Gold v obchodě určitě neminete, protože je prodáván ve velmi atraktivních, prémiových zlatavých lahvích. K dispozici je ve dvou různých velikostech balení s těmito maloobchodními cenami 34,90 Kč (450 ml) a 49,90 Kč (700 ml).

Reklama