V průběhu vánočních svátků a během oslav nového roku se koš s prádlem dokáže naplnit až po okraj. Novoroční praní proto vyžaduje rychlé a kvalitní řešení. Šetřete svůj čas, energii a váš rodinný rozpočet. Použijte Persil gel Freshness by Silan novou variantu oblíbeného pracího prostředku s unikátní vůní, kterou si vybrali sami spotřebitelé.

Gely na praní jsou nejen moderní, ale i dokonalí pomocníci, které vám v mnohém ušetří čas, námahu i peníze. Jsou vhodné na každodenní praní a jejími největšími výhody jsou právě rychlá rozpustnost, moznost přímé aplikace na skvrny, účinek již při nízkých teplotách a intenzivnější vůně. Navíc, jejich složení obsahuje biologicky odbouratelné tenzidy, takže nezatěžují životní prostředí.

PersilDíky tomu, že se gely dávkují přímo do bubnu pračky, dochází k jich okamžitému působení a to již při prvním kontaktu s vodou. Po vyprání bude tak vaše mírně anebo středně zašpiněné prádlo krásně čisté, zářivé a svěží. V případě silných skvrn, je možné účinek pracích gelů znásobit. Stačí, když se gel aplikuje přímo na skvrny, ponecháte krátce působit a poté vyperete obvyklým způsobem v pračce. Již žádné předpíraní! Dnešní prací prostředky jsou mnohem účinnější a výkonnější, proto navíc není nutné prát při vysokých teplotách. Zapomeňte na finančně nevýhodné praní a perte bez obav za studena s kvalitními pracími gely. Persil s kombinací enzymů ColdZyme vám prádlo krásně rozzáří a to i při nízkých teplotách. Nižší teploty udržují barvy svěží a vlákna v původním tvaru po delší dobu. Vaše oblečení tak zůstane déle jako nové!

Nespornou výhodou gelů je i jejích intenzivní vůně. Nový Persil gel Freshness by Silan provoní vaše prádlo, díky čemu zažijete ten neopakovatelný pocit svěžesti.

Doporučené ceny pracího prostředku Persil gel Freshness by Silan v maloobchodním prodeji jsou 159 Kč (20 praní), 359 Kč (40 praní), 479 Kč (60 praní).

Reklama