Nový odstín Palette Mousse Color

PaletteToužíte po světlých vlasech nebo si chcete dopřát nový zářivý blond odstín? Pak vyzkoušejte některý z pěnových zesvětlovačů řady Palette Mousse Color. Jednotlivé složky této permanentní barvy na vlasy se jednoduše smísí a protřepou v šejkru a vytvoří hustou pěnu s příjemnou ovocnou vůní. Ke dvěma stávajícím zesvětlovačům nyní řada Palette Mousse Color uvádí nový třetí úchvatný perleťově plavý odstín, který vlasy zesvětlí o 2-4 barevné tóny.

Pěnový zesvětlovač Palette Mousse Color nabízí ženám jednoduchou a zábavnou přípravu barvicí směsi. Stačí nalít vyvíjecí emulzi do šejkru, přidat barvicí prášek, dobře uzavřít a čtyřicetkrát důkladně protřepat. Složky se promísí a vytvoří jemnou pěnu s příjemnou vůní čerstvých jahod.

Pěnový zesvětlovač je připraven k použití – na vlasy se nanáší a vtírá stejně jako běžný šampon. V portfoliu Palette Mousse Color jsou již k dispozici dva zesvětlovače, které byly na trh uvedeny v září 2012: 1000 Super Blond zesvětlí vlasy o dva až čtyři odstíny. Ženy, které chtějí ještě světlejší blond, mohou použít odstín 2000 Ultra Blond, který vlasy zesvětlí o čtyři až šest odstínů. Nový odstín 1200 Perleťově plavý vlasy zesvětlí o 2-4 barevné tóny. Výsledkem jsou intenzivní třpytivé blond odstíny plné zářivého lesku.

Po barvení vlasy ošetří pečující balzám pro lesk s pečující komplexem, který zanechá vlasy sametově hebké s úžasným leskem.

Pěnový zesvětlovač Palette Mousse Color se nyní prodává ve třech odstínech:

  • NOVINKA 1200 Perleťově plavý – zesvětluje o 2–4 odstíny
  • 1000 Super Blond – zesvětluje o dva až čtyři odstíny
  • 2000 Ultra Blond – zesvětluje o čtyři až šest odstínů

Nový pěnový zesvětlovač Palette Mousse Color Perleťově plavý je na pultech obchodů k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 125,90 Kč.

Další informace o značce Palette získáte na adrese www.palette.cz.

Reklama