Přichází něco skutečně vzrušujícího! Úplně nový make-up, tak lehký a vzdušný, že téměř nepoznáte, že ho máte! To je pěnový  AIR MOUSSE od ASTOR. Představte si make-up, který je nejen krásně jemný a příjemný, ale navíc dodává pleti 3-D svěží a matný vzhled po celý den.

 

Díky složení, které je lehké jako pírko, přilne AIR MOUSSE na pleť lehce a snadno. Navíc je jednoduše roztíratelný a zaschne za okamžik. Je to jako okamžitá proměna pleti! Svěží make-up s 3-D matujícím účinkem dodá jemné a přirozeně vypadající rovnoměrné krytí – takže můžete dát sbohem tváři, která působí jako beztvará maska. Z každého úhlu pohledu budete vypadat dokonale, přesto však přirozeně. Začněte si vychutnávat perfektní matující 3-D make-up, se kterým budete svěží po celý den.

 

Tento jedinečný, ultra lehký make-up obsahuje sférické polymerické pudry, které se zvětšují, a vytvářejí tak lehce nadýchaný a „našlehaný“ efekt. Výsledkem je hladký a rovnoměrný vzhled s 3-Dimenzionální barvou. Vodu zachycující polymery postupně uvolňují do pleti vlhkost a udržují ji tak svěží a hydratovanou.

 

Spotřebitelské testy dokázaly atraktivnost nového pěnového make-upu AIR MOUSSE: více než 99 % testujících žen velmi uvítalo koncept      make-upu a převážná většina z nich ho celkově ocenila za jeho snadné nanášení, pocit lehkosti na pleti, rovnoměrný matný vzhled a zdravou zářivost pleti.

 

Také balení se dočkalo ocenění. Praktická 30ml tuba vydá přesné množství svého lehoučkého svěžího obsahu. Charakteristický vzor víru znázorňuje  „našlehanou" texturu, zatímco holografický nápis názvu AIR MOUSSE evokuje vzdušný efekt make-upu a zaujme skutečně každého.

 

 

Orientační maloobchodní cena: 199 Kč/ 239 Sk

 

Reklama