Dnešní ženy jsou navýsost náročné, jedná-li se o péči o jejich vlasy. A není se čemu divit. Nádherně vypadající lesklé vlasy jsou pro ženu tím nejkrásnějším šperkem. Schwarzkopf & Henkel nyní poprvé představuje barvy, které nabízejí exkluzivní péči perel a kašmíru – nové Palette Deluxe.

Nová vylepšená receptura řady Palette Deluxe obsahuje intenzivní barvicí krém s vysoce účinnou směsicí mikro-jemných barevných pigmentů. Ve spojení s pohodlným a snadným způsobem nanášení pomocí aplikační lahvičky zajišťuje nové Palette Deluxe dlouhodobou intenzitu barvy, která rovnoměrně pokryje vlasy a dokonale zakryje šediny.

 

Vylepšená řada Palette Deluxe navíc nabízí také exkluzivní kašmírovou a perlovou masku, která vlasům dodá potřebnou péči po barvení. Jedinečná směs luxusních proteinů kašmíru a extraktu ze vzácných perel přináší vlasům intenzivní péči. Vaše vlasy tak získají mimořádně bohatou a živou barvu s pružností kašmíru a okouzlujícím leskem perel. V takto ošetřených vlasech barva září mnohem déle.

 

Perly a kašmír – jedinečné přísady pro pocit luxusu

Perly jsou vysoce ceněny pro svou fascinující perleťovou krásu. Perlový extrakt v novém jedinečném složení Palette Deluxe obsahuje aminokyseliny a minerály, které udržují přirozený mladistvý a živý vzhled vlasů a dodávají jim neodolatelný třpyt. Stejně jako perly je i kašmír symbolem bohatství, luxusu a radosti ze života. Získává se z velmi jemné vlny kašmírských koz, pěstovaných na asijských náhorních planinách a patří mezi nejdražší přírodní tkaniny na světě. Doposud se používal pouze v oděvním průmyslu, ale jeho nenapodobitelný lesk, hebkost a měkkost inspirovala vědce ze společností Schwarzkopf & Henkel, aby jeho vlastnosti prozkoumali a využili. V průběhu výzkumu zjistili, že struktura kašmírových vláken je stejná jako struktura lidských vlasů. Díky tomuto objevu mohou přípravky péče o vlasy po barvení řady Palette Deluxe využít vlastností proteinů kašmíru k regeneraci vlasové struktury a posílení a zvětšení objemu vlasu. Vlasy jsou po aplikaci jemné jako kašmír a získají nádherný, zdravý lesk.

 

Palette Deluxe v novém atraktivním obalu a s exkluzivní květinovou vůní nabízí pětadvacet úžasných a živých barevných odstínů. Řada Palette Deluxe navíc přináší dva nové okouzlující odstíny blond:

 

Ø       300 Světle plavá

Ø       355 Jantarově plavá

 

 

Doporučená cena Palette Deluxe je 109 Kč.

Pozor! Právě teď se můžete zúčastnit skvělé soutěže! Více se dozvíte ZDE: https://klub.klubpalette.cz/soutez-barva-na-vlasy/

Reklama