Litovelská sýrárna Brazzale Moravia koncem léta rozšířila svou síť oblíbených prodejen La Formaggeria Gran Moravia. „V Praze jsme otevřeli v obchodním centru Nový Smíchov prodejnu ve formátu „open shopu“ v prostoru blízko pokladen Tesca. Stejný formát je také v Brně v obchodním centru Campus Square,“ uvedl Claudio La Carbonara, ředitel prodejní sítě La Formaggeria Gran Moravia. Co přesně se pod konceptem open shop skrývá? Jedná se o otevřený ostrůvkový obchod, který každý den od 9:00 do 21:00 nabízí výběr sýrů a mléčných výrobků z litovelské sýrárny a ze sortimentu italských sýrů. Nechybí ale ani jiné produkty, jako jsou italské uzeniny, které i zde zákazníkům čerstvě nakrájí školený personál se stejným servisem, jako v klasických La Formaggeria Gran Moravia. Dále v nabídce potěší i řada nechlazených italských specialit, které jsou obměňovány podle sezóny a konkrétní poptávky zákazníků. V České republice nyní funguje již 20 prodejen La Formaggeria Gran Moravia, v nichž na zákazníky čeká nejen široký sortiment, ale také servis odborníků na gastronomii. Ti dokáží vždy poradit s výběrem a vhodnými kombinacemi delikates pro všechny příležitosti.
5bbb51c375725obrazek.png
Kromě nového konceptu prodejen prezentují prodejny La Formaggeria Gran Moravia tradiční produkty vybraných italských regionů. Akce probíhají formou tematických měsíců, během nichž mají zákazníci možnost v prodejnách ochutnat různé regionální produkty a zakoupit je za zvýhodněnou cenu. „Začátek podzimu patří regionu Apulie, upozorňujeme tak například na skvělá vína z této jihoitalské oblasti, nebo také na chlazené těstoviny orecchiette a olivy,“ vysvětlil Claudio La Carbonara.

V prodejnách La Formaggeria Gran Moravia najdete bohatou nabídku sýrů, másla a ostatních mléčných výrobků z vlastní produkce litovelské sýrárny Brazzale Moravia a.s., dále italské sýry, uzeniny, olivové oleje, široký sortiment italských vín a mnoho dalších italských gastronomických specialit.
5bbb51e951752obrazek.png
Více informací o prodejnách a sortimentu naleznete na www.laformaggeria.com

Reklama