Máte rádi obuv a doplňky Salamander? Pokud ano, můžete zavítat do nového obchodního domu, který se bude každým okamžikem otvírat! Přijďte se inspirovat kolekcemi na léto od této známé značky!

 

Nyní v červnu bude dokončena rekonstrukce a zahájen provoz prvního obchodního domu SALAMANDER v České republice v Peterkově domě na Václavském náměstí 12.

 

Známá značka dnes nereprezentuje pouze obuv, ale také prodejny obuvi, kterých je v Čechách již devět. Vedle bot značky SALAMANDER nabízejí prodejny také široký sortiment dalších světových značek jako např. Gabor, Esprit, Camel Active, Tommy Hilfiger, Timberland, Hugo Boss atd.

Každá prodejna je svou nabídkou přizpůsobena jinému typu zákazníka. Třípodlažní obchodní dům SALAMANDER bude od letošního léta nabízet dámskou a pánskou obuv pro volný čas a sport i obuv společenskou.

 

 

 

Základními kritérii společnosti SALAMANDER  je kvalita obuvi, módní trendy a kvalifikovaní prodavači. Značka SALAMANDER patří od dubna 2005  do holdingu Egana Goldpfeil, který vlastní práva i k dalším významným značkám jako jsou Carrera, Pierre Cardin, Joop!, Junghans a k řadě dalších.

 

Obchodní dům SALAMANDER najdete na adrese Václavské náměstí 12, Praha 1


Více informací o krásných botičkách a doplňcích  najdete na www.salamander.cz

Reklama