Jezdím často do přírody a na chatu, stejně jako moje kolegyně Věra. Proto jsme uvítaly možnost vyzkoušet nový mobilní nízkotlaký čistič Kärcher, který je skvělým pomocníkem pro práci jak doma, tak na zahradě.

Přečetly jsme si pozorně návod a těšily jsme se, jak čistič vyzkoušíme. Jeho výhodou je, že se dá jednoduše nabít a následně do čtyřlitrové nádržky napustíte vodu, kterou pak přistroj natlakuje a vy můžete pohodlně pomocí hadice s tryskou omýt to, co je potřeba.

karcher

Klára: Mám ráda značku Kärcher, její pomocníci jsou prostě k „nezaplacení“. Po testování akustěrky na okna musím říci, že i nový mobilní nízkotlaký čistič je velmi povedený. Zejména pro místa, kdy nemáte po ruce klasickou hadici s vodou. Tento čistič jsem použila na omytí holinek a kola. Chtěla omýt i psa mé sestry, se kterým přišla na návštěvu, ale povedly se jen tlapky, její pejsek nechtěl při testování spolupracovat. Čistič velmi dobře omyl zaschlé bláto jak na holinkách, tak na kole. Je to velmi snadné a pohodové použití. Pokud převážíte kola, je dobré si čistič dát do kufru, aby byl po ruce, když se vrátíte z výletu a pohotově můžete kolo hned omýt.

karcher

Věra: Nový mobilní nízkotlaký čistič jsem použila na svého psa, má rád vodu a mytí mu nevadí. Po procházce lesem, kde proběhl několika loužemi byla tato ruční „sprcha“ skvělou možností z něj omýt nalepené bláto. Pak jsem také při práci na zahradě čističem omyla zahradní nářadí a špinavé květináče, které potřebovaly zbavit prachy a špíny. Šlo to lehce, nejednalo se o „zažranou“ špínu, jen o prach a zaschlé kousky hlíny. Za mne je tento přístroj úplně dokonalý.  

karcher

Co jsme testovaly?

Nový nízkotlaký čistič Kärcher OC 3. Tato jedinečná novinka mnoho nezabere a má vlastní odnímatelnou čtyřlitrovou nádrž na vodu. Proto můžete očistit kola, boty, kočárek i psa rovnou na místě. Velmi pohodlně se nosí díky aerodynamickému držadlu. Led kontrolka signalizuje stav lithium-iontové baterie, kterou dobijete ze sítě. Spirálová hadice 2,8m má velký akční rádius a společně s pistolí ji snadno můžete uložit v malém prostoru pod nádrží. Díky nízkému tlaku je tlakový čistič Kärcher OC 3 zcela bezpečný i pro osprchování domácích mazlíčků. Už žádné špinavé kolo, boty, kočárek či pes do auta, stačí jednoduše osprchovat před návratem domů a vše je čisté a bez práce. Tohoto šikovného pomocníka ale můžete využít i jinde, na chatě, chalupě, na výletě, u přátel, při sportu, na návštěvě rodičů, prostě kdekoli, stačí jej jen vzít s sebou.

karcher

Užijte si pohybu v přírodě naplno a nenechte se omezovat.

Zakoupíte výhradně v síti hobymarketů Bauhaus.

Doporučená maloobchodní cena: 4 390.- vč. DPH

Naše články: