I když je léto už nenávratně za námi, s novým make-upem a pudrem od ASTOR není žádný problém udržet ho na vaší tváři. Kdykoli se vám bude chtít.

 

 

Je to tak jednoduché – stačí do své kosmetické výbavy zahrnout make-up Natural Fit SUN TINT od ASTOR, který pleti v okamžiku dodá nádherně přirozený opálený vzhled se září slunečních paprsků. Jako kdybyste se právě vrátily z exotické dovolené! Navíc, make-up Natural Fit SUN TINT dodá vaší pleti všechny tři vymoženosti klasického make-upu Natural Fit:

 

·      zůstane vám věrný až 12 hodin, bez rozmazávání, takže pleť je po celý den krásně rovnoměrná a jasná

·      díky jedinečné technologii „Sens Tech“ je pleť dokonale hladká a jemná, volně dýchá a září zdravím

·      exkluzivní komplex „Exclusive Fit“ – jedině od ASTOR – s obsahem trojkombinace hořčíku, zinku a sodíku pleti dodává energii a hydrataci, takže nepociťuje pnutí a podráždění z vysušení

 

ZACHYTÍME A UDRŽÍME SLuNce NA VAŠí tváři!

PO CELÝ ROK!

 

 

Balení make-upu Natural Fit SUN TINT od ASTOR vám okamžitě napovídá, že v sobě zachycuje samotné slunce díky své bronzové barvě, a zároveň neomylně potvrzuje své příbuzenství s původním make-upem Natural Fit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud vám to nestačí, máme pro vás ještě jednoho pomocníka pro krásně opálenou pleť. Je jím bronzový pudr Natural Fit SUN BRONZER s obsahem zlatého prášku, který po nanesení make-upu SUN TINT celkový vzhled krásně zmatní a zafixuje. Pokud jste však stále v pohybu a vaše pleť ještě září pravým opálením, můžete pudr Natural Fit SUN BRONZER použít i bez make-upu, jen tak. Kdykoli během dne.

 

Léto už pro vás nemusí zůstat jen sentimentální vzpomínkou. Budete ho totiž nosit na své tváři!

 

Orientační maloobchodní cena

 

Make-up Natural Fit SUN TINT                       199 Kč / 239,- Sk

Pudr Natural Fit SUN BRONZER                      169 Kč / 199,- Sk

 

Reklama